آی تی رسان/ سامسونگ خود را آماده می‌کند تا جزییات بزرگ‌ترین به‌روزرسانی حوزه نرم‌افزاری خود را در کنفرانس ماه بعد توسعه‌دهندگان شرکت اعلام کند. به عبارت دیگر، در زمان گفته شده می‌توانیم از نزدیک با One UI 2.0 آشنا شویم. در این مراسم شرکت کره‌ای از برنامه‌های خود برای اندروید 10 نیز خواهد گفت.

همانطور که بسیاری عنوان کرده‌اند، قابلیت‌های جدید کمی به One UI 2.0 افزوده خواهد شد. به گزارش sammobile، یکی از این ویژگی‌ها قابلیت حدس ایموجی به هنگام تایپ خواهد بود. این قابلیت جدید که به صفحه کلید سامسونگ افزوده خواهد شد، برای بسیاری از افراد ویژگی غریبی نیست. بسیاری از صفحه کلیدهای نرم‌افزاری و تقریبا تمامی پیام‌رسان‌های مشهور در حال حاضر این قابلیت را به کاربران خود ارایه می‌دهند. در هر صورت، با وجود این قابلیت سامسونگ می‌تواند امیدوار باشد تا تعداد کمی از کاربران خود به استفاده از دیگر صفحه کلیدها گرایش پیدا کنند.

چندی پیش ویدیویی منتشر شده بود که در آن برخی قابلیت‌های اندروید 10 و One UI 2.0 بر روی گلکسی S10 نمایش داده می‌شد. با توجه به این که نسخه جدید رابط کاربری سامسونگ در ابتدای راه خود قرار دارد، نمی‌توان توقع تغییرات فراوان ظاهری داشت، اما قطعا این روند در ادامه مسیر تغییر خواهد کرد. مطمئنا در کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ معروف به SDC جزییات بیشتری در این خصوص آشکار خواهد شد.

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی