ترنجی/ شیائومی یک گوشی دیگر از خانواده می ۹ به نام شیائومی می ۹ لایت معرفی کند. در حقیقت گفته می شود شیائومی می ۹ لایت با دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی ۲۵ شهریور ارایه خواهد شد.

احتمالاً به یاد دارید امسال شیائومی گوشی‌های Mi CC9 را با برخورداری از دوربین سلفی باکیفیت و افکت‌های زیبا برای نسل سلفی معرفی کرد. حالا شیائومی تصمیم گرفته دست کم مدل بزرگ‌تر Mi CC9 را با برخی تغییرات تحت لوای Mi 9 Lite به بازارهای جهانی بیاورد.

طبق تیزر منتشر شده از سوی شیائومی، فردا یعنی ۲۵ شهریور گوشی Mi 9 Lite با دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی و دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی روانه بازار اسپانیا می‌شود. بنابراین عملاً شاهد نسخه گلوبال Mi CC9 تحت لوای Mi 9 Lite هستیم که البته تغییراتی به خود دیده است.

Mi CC9 و Mi CC9e اولین گوشی‌های شیائومی هستند که در همکاری با Meitu توسعه یافته‌اند. برند مزبور به طور مستقل در زمینه گوشی‌های مخصوص سلفی فعالیت می‌کرد اما توسط شیائومی خریداری شد. حتی شیائومی یک نسخه مخصوص با پسوند Meitu هم معرفی کرد.

افزون بر دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی و دوربین پشتی 48 مگاپیکسلی که به طور رسمی تأیید شده اند، شایعات ویژگی‌های دیگری چون دوربین التراواید 8 مگاپیکسلی، حسگر سنجش عمق میدان 2 مگاپیکسلی، چیپست نسبتاً پرقدرت Snapdragon 710 کوالکام و یک صفحه نمایش 6.39 اینچی Super AMOLED را برای گوشی Mi 9 Lite شیائومی دست نشان کرده‌اند. از این رو دست کم در بخش دوربین التراواید و حسگر عمق میدان شاهد تقلیل نسبت به Mi CC9 هستیم.

همچنین ظاهر Mi 9 Lite مشابه Mi CC9 خواهد بود که جوان پسند و امروزی است. ظاهراً هفته آینده شاهد معرفی رسمی گوشی Mi 9 Lite خواهیم بود، بنابراین برای پی بردن به زمان عرضه و البته قیمت گوشی Mi 9 Lite شیائومی باید تا هفته بعد منتظر ماند.

نظر شما چیست؟ شیائومی می ۹ لایت می تواند دستگاه جذابی باشد؟


در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی