شهر سخت افزار/ تنها چهار روز تا معرفی رسمی پرچمداران جدید خانواده میت 30 هواوی باقی مانده است و در این مدت اطلاعات و تصاویر بسیاری از این محصول خاص منتشر شده است. حال به تازگی تصویری از یک قاب محافظ پرچمدار میت 30 منتشر شده است که چیدمان دقیق ماژول دوربین این پرچمدار را به نمایش می‌گذارد.

در ماه‌های اخیر چندین رندر و عکس از قاب‌های محافظ ساخته شده توسط برندهای مختلف برای پرچمداران میت 30 هواوی منتشر شد، اما تا به امروز در هیچ تصویری به چیدمان دقیق سنسورها در ماژول دوربین دایره‌ای میت 30 اشاره نشده بود. حال به تازگی تصاویری از یک قاب محافظ میت 30 به همراه پوشش لنز منتشر شده است و در آن شاهد اشاره دقیق به نوع چیدمان سنسورهای دوربین و فلاش LED در این پرچمدار هستیم.

در ابتدا در خصوص شکل دوربین پرچمداران میت 30 نظرهای مختلفی وجود داشت و حتی تصاویری از قاب‌های محافظ با ماژول دوربین مربعی منتشر شده بود، اما با نزدیک شدن به تاریخ معرفی رسمی میت 30، رندرهای مطبوعاتی این پرچمدار خاص منتشر شده و استفاده از ماژول دوربین دایره‌ای در آن تایید شد.در این تصویر شاهد چیدمان متفاوتی برای سنسورهای دوربین پرچمداران میت 30 نسبت به رندرهای منتشر شده هستیم و بر اساس اطلاعات منتشر شده، پرچمداران میت 30 هواوی از ترکیب سنسورهای 40 مگاپیکسلی اصلی، 40 مگاپیکسلی فوق عریض، 8 مگاپیکسلی تله فوتو و سنسور عمق سنج سه بعدی TOF در ماژول دوربین دایره‌ای خود استفاده می‌کنند.

برخی از منابع خبری معتقدند که سنسور 8 مگاپیکسلی تله فوتو این پرچمدار مانند نسخه P30 Pro به فناوری بزرگ‌نمایی 8 برابری پریسکوپی مجهز شده است. این سنسور به شکل مربع در قسمت پایین ماژول دوربین قرار گرفته است. در سمت چپ این تصویر شاهد یک فلاش LED مستطیلی بسیار بزرگ هستیم.

در قسمت بالایی ماژول دوربین میت 30، شاهد یک سوراخ دایره‌ای بسیار کوچک هستیم که به احتمال بسیار زیاد مربوط به سنسور عمق سنج سه بعدی TOF می‌شود. تا این لحظه اطلاعات بیشتری از دوربین قدرتمند پرچمداران میت 30 منتشر نشده است، اما بدون شک میت 30 پرو در زمینه فیلم‌برداری و عکاسی یکی از جدی‌ترین رقبای آیفون 11 پرو به شمار می‌رود.

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی