ترنجی/ می دانیم که هواوی میت ۳۰ پرو تاریخ ۲۸ شهریور رسما معرفی خواهد شد. هر چه به روز موعود نزدیک‌تر می شویم شاهد اطلاعات لو رفته بیشتری هستیم. امروز هواوی میت ۳۰ پرو با ناچ عریض در ویدیو کوتاهی دیده شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم.

همانطور که در ویدیوی بسیار کوتاه بالا می بینید، هواوی میت ۳۰ پرو با طراحی آشنا دیده می شود. همانطور که می بینید، این دستگاه درون قاب برش‌نخورده قرار گرفته است و جزئیات زیادی از طراحی کلی دستگاه را نمی بینیم اما چیزی که مشخص است، ناچ عریض هواوی میت ۳۰ پرو است.

درون این ناچ بر روی نمایشگر سه سنسور دوربین قرار گرفته است، بنابراین به احتمال بسیار قوی شاهد استفاده از فناوری تشخیص چهره سه بعدی در این گوشی هوشمند خواهیم بود.

در لبه بالایی این پرچم‌دار خطوط آنتن و سنسور مادون قرمز قرار گرفته است. حاشیه زاید اطراف نمایشگر در میت ۳۰ پرو بسیار ناچیز است، هم‌چنین در دو سمت نمایشگر می‌توانیم مقداری خمیدگی را مشاهده کنیم. این گوشی از نمای جلویی زیبا است، با این حال بدون شک بخش پشتی آن هیجان‌انگیزتر است.

طراحی دایره ای دوربین چهارگانه هواوی میت ۳۰ پرو
هواوی میت ۳۰ پرو در بخش پشتی خود یک دوربین چهارگانه با طراحی دایره‌ای شکل دارد. گفته می‌شود دوربین قدرتمند یکی از ویژگی‌های مهم میت ۳۰ پرو خواهد بود.

امروز گزارش دیگری منتشر شد که نشان می‌داد هواوی حال کار بر روی کیس‌هایی شبیه به موتوماد موتورولا است. در این گزارش چندین کدنام مربوط به گوشی‌های هواوی و آنر وجود داشت که از این نوع کیس پشتیبانی می‌کردند. با توجه به طراحی میت ۳۰ پرو می‌توان حدس زد که این تلفن هوشمند نیز از این کیس‌ها پشتیبانی خواهد کرد.

در کنار بخش دوربین یک فلاش LED از نوع زنون و یک نمونه از نوع LED وجود دارد. هم‌چنین می‌توانیم در این بخش عبارت LEICA را مشاهده کنیم، با این حال دیگر متون درج شده قابل تشخیص نیست. این تلفن هوشمند در رنگ‌های بنفش و سبز معرفی می‌شود، همان‌طور که مشخص است کلید پاور در هر دو نمونه به رنگ قرمز است. دیگر اطلاعات موجود در پوستر به استفاده از چیپست کایرین ۹۹۰ و شارژدهی فوق‌العاده اشاره دارد.

منتظر هواوی میت ۳۰ پرو هستید؟

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی