وین فون/ چندی پیش تریلر جدیدی از بازی مورد انتظار Marvel’s Avengers منتشر شد که شخصیت محبوب Iron Man را به همراه جزئیات آن به همگان معرفی می‌کند.

در سال 2020 میلادی، شاهد انتشار یکی از مورد انتظارترین عناوین صنعت بازی‌های ویدئویی یعنی Marvel’s Avengers هستیم که قرار است توسط شرکت اسکوئر انیکس به دست کاربران برسد و در حال حاضر، اطلاعات مختلفی از آن منتشر می‌شود.

چند روز پیش، یک تریلر جدید برای این بازی با محوریت معرفی شخصیت هالک منتشر شد و در جریان آن، فن‌ها و نوع مبارزات این شخصیت به همراه صحنه‌ای کوتاه از شخصی سازی لباس‌های آن به همگان معرفی شد. اکنون، تریلری دیگر از این عنوان منتشر شده و کاربران با تماشای آن می‌توانند با یکی دیگر از قهرمانان این بازی یعنی شخصیت محبوب Iron Man آشنا شوند. قبل‌تر نیز یک ویدئو گیم‌پلی 18 دقیقه‌ای از بازی منتشر شده بود که در آن روند مبارزات از راه دور شخصیت آیرون من به تصویر کشیده شده بود اما در این ویدئو، شخصیت آیرون من به طور تن به تن با دشمنان مبارزه می‌کند و این نشان می‌دهد که وی در بازی از هنرهای رزمی فوق العاده ای برخوردار است. همچنین در این ویدئو می‌توانید نگاهی به بخش شخصی سازی این شخصیت در کنار لباس‌های مختلف آن داشته باشید که به نظر می‌رسد آیرون من در بازی، از زره‌ها و تجهیزات دفاعی بسیار زیادی پشتیبانی می‌کند.

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی