کلیک/ به استناد اخبار جدید، احتمال دارد گوگل در کنار گوشی جدید خود، پیکسل 4 از گوشی جدید دیگری به نام پیکسل 4a نیز رونمایی کند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

شایعات جدید نشان می دهند که شرکت گوگل احتمالا در کنار پرچمدار جدید خود، پیکسل 4 از گوشی جدید دیگری به نام پیکسل 4a نیز رونمایی کند. به تازگی کدنام جدیدی به نام Needlefish در اینترنت فاش شده که به نظر می رسد به این گوشی اشاره داشته باشد. پیش از این نیز کدنام هایی تحت عنوان Coral و Flame فاش شده بود که به نظر می رسد مربوط به گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 XL باشند. به استناد شایعات، قدرت این گوشی هوشمند توسط یکی از تراشه های شرکت کوالکام تامین می شود.

از آن جایی که گوگل پیکسل 3a و پیکسل 3a XL در ماه مه رونمایی شدند، کسی توقع ندارد که گوگل بتواند از گوشی میان رده دیگری تنها 5 ماه پس از آن ها رونمایی کند. با این همه، گفته شده که پیکسل 3a قرار بوده در کنار پیکسل 3 و پیکسل 3 XL رونمایی شود. به نظر می رسد گوگل قصد دارد وارد برنامه ای برای رونمایی از گوشی های رده بالا و میان رده در کنار یکدیگر شود. این کاری است که شرکت های مختلفی از جمله اپل نیز در سال های گذشته انجام داده اند.

مطابق اخبار، به نظر می رسد مراسم رونمایی از این گوشی در اواسط ماه اکتبر اتفاق بیفتد. بنابراین بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر از این گوشی فعلا منتظر بمانیم.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی