انتخاب/ بر اساس خبرهای جدید بازار موبایل، شرکت اچ تی سی بیش از گذشته روی تکنولوژی واقعیت مجازی و 5G متمرکز خواهد شد و این دو تکنولوژی را در تلفن های 2020 ادغام کند.

شرکت اچ تی سی در ماه اوت 67٪ افزایش یافته است و این شرکت اکنون در حال برنامه ریزی بازگشت خود به بازار رقابتی است. تخصص اچ تی سی در شبکه های واقعیت مجازی و 5G است.

دارن چن ، رئیس تایوانی شرکت اچ تی سی در مورد برنامه های سال آینده این شرکت اعلام کرده که قصد دارد دانش واقعیت مجازی خود را در تلفنها ادغام کند. این درحالی است که سامسونگ ، گوگل ، شیائومی و بسیاری دیگر از شرکت ها هدست های واقعیت مجازی مبتنی بر تلفن های همراه خود را منتشر کرده اند. اچ تی سی این کار را نکرد اما قصد دارد با روشی دیگر راه خود را پیدا کند.

بر اساس خبرها، اچ تی سی امسال روی گوشی های میان رده متمرکز خواد شد و در نظر دارد تا سال 2020 گوشی های 5G خود را راه اندازی کند که با تکنولوژی واقعیت مجازی نیز یوند خورده است. اچ تی سی در تلاش است تا تلفن جدید خود را با تمرکز بر Exodus 1. بهبود بخشد. این شرکت با Bitcoin.com همکاری کرده است. که دارای 4.5 میلیون نفر از دارندگان کیف پول است. درواقع اچ تی سی قصد دارد خرید از طریق ارز مجازی را نیز بهبود ببخشد.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم