باشگاه خبرنگاران/ باز هم هفته‌ای دیگر گذشت و ما برای شما فهرست پرطرفدارترین گوشی‌های دنیای فناوری را آماده کرده‌ایم که در سایت های معتبر فناوری بیشتر جستجو شده اند و مخاطبان به دنبال کسب اطلاعات درباره آن بودند فلذا پرطرفداری ارتباطی به عرضه شدن یا نشدن گوشی ندارد!

اپل در این هفته گوشی‌های جدید و جذاب خود را رونمایی کرده و به این شکل توانسته است در فهرست پرطرفداترین‌های این هفته تغییرات نسبتا زیادی ایجاد کند. همان طور که احتمالا در موج اخبار این چند روز متوجه اسامی آیفون‌های جدید شده‌اید باید بگوییم که این سه گوشی اکنون سه جایگاه اول فهرست این هفته را از آن خود کرده‌اند.

در جایگاه اول، بزرگ‌ترین و گران‌قیمت‌ترین عضو خانواده جدید آیفون، یعنی آیفون ۱۱ پرو مکس قرار دارد که هفته پیش آن را در مقام چهارم دیده بودیم. پس از آن دو گوشی آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ که این هفته به ترتیب دو جایگاه دوم و سوم را از آن خود کرده‌اند، هفته گذشته روی صندلی‌های پنجم و ششم نشسته بودند.

بعد از این سه گوشی از محصولات جدید اپل نوبت به یکی از دستگاه‌های شرکت چینی ردمی می‌رسد. نام این دستگاه ردمی ۸ پرو است که با وجود اینکه دو هفته مدال طلا روی گردن خود آویزان کرده بود، اکنون در مقام چهارم قرار دارد. البته یکی از محصولات سامسونگ که هفته پیش در جایگاه هفتم قرار داشت، با تلاش زیاد توانست دو پله بالاتر آمده و اکنون در جایگاه پنجم، یعنی درست بعد از ردمی ۸ پرو، بنشیند. این دستگاه گلکسی A50 است.

بعد از همه این گوشی‌ها نوبت به یکی از گوشی‌های دیگر می‌رسد که در هفته پیش یکی از سه مورد اول فهرست پرطرفدارترین‌ها بود. این دستگاه نوکیا ۷.۲ نام دارد که اگرچه هفته گذشته دوم بود، این هفته به مقام ششم سقوط کرده است. گوشی بعدی این فهرست، سامسونگ گلکسی A90 5G است که برخلاف نوکیا توانسته خود را دو پله بالا کشیده و از مقام نهم به هفتم سعود کند.

در سه جایگاه آخر سه گوشی گلکسی نوت ۱۰ پلاس، سونی اکسپریا ۵ و شیائومی می‌A3 می‌رسد. گوشی سامسونگ که این هفته در مقام ۸ قرار دارد، هفته گذشته مدال برنز را روی گردن خود داشت.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی