باشگاه خبرنگاران/ شرکت Koei Temco اعلام کرد که نسخه بتا بازی Nioh 2 از اول ماه نوامبر سال جاری در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت.
شرکت Koei Temco یکی از شرکت‌های سازنده عناوین رایانه‌ای محسوب می‌شود که تاکنون چند عنوان محبوب و پر طرفدار را روانه بازار کرده است. این شرکت به تازگی و در صفحه رسمی توییتر خود پستی را منتشر کرد که حاوی برخی اخبار درباره بازی Nioh 2 بود. این شرکت به تازگی اعلام کرد که نسخه اولیه و آزمایشی بازی Nioh 2 از اول ماه نوامبر در دسترس گیمر‌ها قرار خواهد گرفت. ظاهرا در این نسخه بتا یک مرحله جدید از بازی نمایش داده می‌شود و در آن شخصیت Yokai با ظاهری جدید نیز وجود خواهد داشت.

در ماه می‌ بود که نسخه آلفا این عنوان در دسترس گیمر‌ها قرار گرفت و طبق اعلام تیم سازنده، نسخه آلفا بازی Nioh 2 توانست بیش از ۵۰ هزار بازیکن را جذب خود کند؛ باید انتظار داشت که شرکت سازنده حتی برای بالا بردن آمار گیمر‌های خود، به نسخه آزمایشی دوم این بازی موارد بسیار جذابی را اضافه کند.

این بازی در مرسام TGS نیز نمایش داشت است و بر اساس تریلر نمایش داده شده از این بازی در مراسم مذکور، این عنوان شامل بخش‌های character creation و online co-op خواهد بود که اگر بازی به همین بخش‌ها محدود باشد، می‌توان گفت این عنوان نسبت به بازی‌های هم رده در سطح بسیار پایین‌تری قرار خواهد داشت. همچنین در بازی مذکور شخصیت William’s نیز حضور خواهد داشت.

این بازی کاملا به زبان ژاپنی ساخته شده است و شرکت سازنده روی گفتگو‌های بین شخصیت‌های بازی به دقت تمرکز کرده است تا به بهترین نحو ممکن طراحی شوند. با این حال هنوز هم نمی‌توان روی این عنوان تازه وارد نظر قطعی داد و باید تا زمان عرضه نسخه کامل بازی در سال آینده به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتظر ماند.

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی