ترنجی/ دو هفته پیش بود که سونی اکسپریا ۵ (Xperia 5) با نمایشگر ۶.۱ اینچی OLED و اسنپدراگون ۸۵۵ رسما معرفی شد. امروز عمر باتری اکسپریا ۵ (Xperia 5) مشخص شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم.

انرژی سونی اکسپریا ۵ توسط یک باتری ۳۱۴۰ میلی آمپر ساعتی تامین می شود که قادر به پشتیبانی از شارژ سریع ۱۸ واتی است. نمی توان از یک باتری ۳۱۴۰ میلی امپری انتظار بیشتر از این داشت اما می بینیم که اکسپریا ۵ توانسته بسیار خوب مدیریت کند و عمر باتری خوبی را ثبت می کند، در حقیقت این برای من بسیار جالب ظاهر شده است.

مدت زمان وبگردی کمتر از ۱۲ ساعت است اما با توجه به نمایشگر ۶.۱ اینچی OLED می تواند عملکرد خوبی باشد. مدت زمان پخش ویدیو نزدیک به ۱۶.۵ این ساعت است و این به شما کمک می کند تا روی نمایشگر ۲۱:۹ فوق عریض با خیال راحت به تماشای محتوای ویدیویی بنشینید.

همچنین مدت زمان کلی تست نشان می دهد که مدیریت انرژی در مدت زمان آماده به کار نیز بسیار خوب است. در مقابل رقبایی با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری می بینیم که عملکرد خیلی خوبی را اکسپریا ۵ شاهدیم.

شارژر ۱۸ واتی اکسپریا ۵ خیلی سریع نیست. مدت زمان شارژ شدن ۱۰۰٪ باتری ۳۱۴۰ میلی آمپری Xperia 5 برابر یک ساعت و ۵۰ دقیقه است اما در مدت ۳۰ دقیقه اول تا ۵۸٪ است. این می تواند عملکرد متوسطی به شمار برود.

نظر شما درباره عملکرد اکسپریا ۵ چیست؟

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

سيستم ساز برسا
آگهی