سخت افزار/ گوگل 2 روز دیگر از سری جدید پرچمداران خود، یعنی خانواده Pixel 4 رونمایی می‌کند، اما این موضوع هیچ تأثیری بر روی میزان اخبار نشتی درخصوص این گوشی‌ها نداشته است. فروشگاه آنلاین Best Buy کانادا با منتشر کردن پستی درخصوص پیش‌فروش گوشی‌های جدید گوگل، اطلاعات و جزئیات زیادی از این گوشی‌ها منتشر کرده است که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

هر دو گوشی پیکسل 4 و 4 XL دارای دوربین‌های دوگانه (دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی و دوربین ثانویه 16 مگاپیکسلی با لنز تله‌فوتو)، نمایشگر روان و سریع، چیپست اسنپدراگون 855 همراه با 6 گیگابایت رم خواهند بود. این گوشی‌ها دارای ژست‌های حرکتی هستند که با استفاده از آنها می‌توانید بخش‌هایی از قابلیت‌های گوشی را بدون لمس کنترل کنید. همچنین در ویدئوهای تبلیغاتی اعلام شده است که امکان آپلود عکس و فیلم با بالاترین کیفیت در Google Photos حداقل برای مدتی به‌صورت نامحدود وجود دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

در صفحه پیش‌فروش این دستگاه‌ها فقط نسخه 64 گیگابایتی در رنگ‌های مشکی و سفید موجود بود، اما انتظار می‌رود که رنگ مرجانی پیکسل 4های گوگل و نسخه‌ای با 128 گیگابایت حافظه نیز در دسترس قرار بگیرد. البته درخصوص قیمت و زمان دسترسی این گوشی‌ها اطلاعاتی منتشر نشده و هنوز مشخص نیست که چه زمانی به بازار خواهند آمد و آیا قیمت بالاتری در مقایسه با پیکسل‌های 3 گوگل خواهند داشت یا خیر.

باوجود اطلاعات نسبتاً کاملی که وبسایت بست بای ارائه کرده، هنوز چند نکته درخصوص این گوشی‌ها مبهم باقی مانده است. به عنوان مثال هنوز مشخص نیست که قابلیت‌های raise-to-talk و نسل بعدی دستیار هوشمند گوگل، در زمان عرضه این دستگاه‌ها و یا بعد از آن در دسترس خواهد بود یا خیر. صفحه مخصوص فروش پیکسل 4 و پیکسل 4 XL به این موارد اشاره‌ای نکرده است اما این دلیل کافی برای عدم وجود این قابلیت‌ها برای گوشی‌ها به حساب نمی‌آید. گوگل هنوز ممکن است برای رویداد 15 اکتبر (روز سه‌شنبه) سورپرایزهایی در آستین خود داشته باشد. در هر حال تنها باید منتظر ماند و دید که در این رویداد چه در انتظار ما خواهد بود.
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم