انتخاب/ دستبند هوشمند آنر 5 در ماه ژوئیه رونمایی شد و حالا این شرکت نسخه جدیدی را با نام آنر 5i معرفی کرده است. این گزینه جایگزینی کمی ارزان تر با طراحی نه چندان متفاوت با نسخه اصلی است.
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم
صرفه جویی در اتصال شارژر USB-A که در بند سیلیکونی این محصول قرار دارد یک ویژگی مثبت است. این بدان معناست که دیگر نیازی به آداپتور یا کابل مخصوص شارژ ندارید زیرا می توانید 5iرا به هر درگاه معمولی USB-A وصل کنید.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به صفحه نمایش رنگی TFT در 5iبا 0.96 اینچ اشاره کرد. از لحاظ ردیابی تناسب اندام ، 5iاز حالت های آنر5 از جمله اندازه گیری ضربان قلب و یک سنسور SpO2 برای سطح اکسیژن خون پشتیبانی می کند. این دستبند همچنین تا 50 متر از آب مقاوم است.

از لحاظ اتصال، این دستبند بلوتوث 4.2 را دریافت می کند. بسته به الگوی مصرف، عمر باتری بین 7-9 روز تخمین زده می شود. دستبند 5i می تواند با هر دستگاه اندروید 4.4 و iOS 9.0 و بالاتر همگام شود.دستبند 5i دارای پورت شارژ USB-A داخلی است و در رنگهای مرجانی صورتی، سبز زیتونی و سیاه ارائه می شود. پیش بینی می شود فروش این محصول از تاریخ 1 نوامبر فقط با قیمت 22 دلار آغاز شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم