سخت افزار/ بالاخره روز موعود فرا رسیده و طبق گزارشات قبلی، امروز کمپانی AMD از پردازنده‌های مورد انتظار رایزن سری تریدریپر 3000 رونمایی خواهد کرد. پردازنده‌هایی که برای هدف گرفتن بازار پی‌سی‌های رده بالا پا به میدان خواهند گذاشت تا به رقابت با پردازنده‌های هم رده رقیب سنتی یعنی اینتل بپردازد. مشاهده رقابت این دو ابر کمپانی در این سطح برای کاربران و طرفداران هر دو شرکت میتواند بسیار هیجان انگیز باشد.

حال در آستانه معرفی پردازنده‌های رایزن تریدریپر 3000 که با اسم رمز Castle Peak شناخته میشوند، وب سایت VideoCards تصویری را منتشر کرده که در آن شکل بسته‌بندی پردازنده‌های رایزن تریدریپر 3000 ای‌ام‌دی را شاهد هستیم. شکل بسته‌بندی به طور کلی یک جعبه معمولی است که با طرح‌های گرافیکی متنوع به زیبایی رسیده است. از نظر شکل بسته‌بندی نسل جدید مشابه نسل قبل پردازنده‌های تریدریپر است. در میانه جعبه برش نسبتا بزرگی ایجاد شده تا لوگوی رایزن قابل مشاهده باشد و همچنین نیم نگاهی به خود تراشه از روی بسته‌بندی نیز داشته باشید.

VideoCards خاطر نشان کرده است که این نوع بسته‌بندی شماره گذاری شده و بدین معناست که این بسته‌بندی مربوط به یک نسخه محدود است. AMD در داخل باکس، پردازنده را درون یک قاب نیمه شفاف سیاه قرار داده که نمای جذابی را از این محصول به نمایش می‌گذارد. این محفظه احتمالا از پلاستیک ساخته شده باشد که البته اگر AMD از شیشه فشرده استفاده میکرد مطمئنا جذاب‌تر میشد و حس یک کالای قدرتمند و البته گران قیمت را بهتر منتقل میکرد. هر چند شیشه فشرده قیمت نهایی محصول را میتواند افزایش دهد که در این صورت کاربران نیز از همان محفظه پلاستیکی رضایت دارند. همچنین در قسمت پائین باکس دکمه‌ای وجود دارد که احتمالا موجب باز شدن جعبه می شود.

در مقایسه با بسته بندی نسل فعلی پردازنده‌های رایزن تریدریپر 2000، بسته بندی نسل جدید جمع و جورتر به نظر میرسد. اما به طور کلی شکل بسته‌بندی آنقدر جذاب است که نمایانگر یک پردازنده بسیار قدرتمند 64 هسته‌ای باشد. نظر شما در خصوص بسته بندی رایزن تریدریپر 3000 چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم