زومیت/ کاربران دوازده گوشی هوشمند دیگر شیائومی، نسخه‌ی پایدار رابط کاربری MIUI 11 را دریافت می‌کنند.

اوایل مهرماه شیائومی MIUI 11 را معرفی کرد. در ادامه و در اواخر مهرماه نیز شیائومی تاریخ و فهرست گوشی‌های دریافت‌کننده به‌روزرسانی MIUI 11 را مشخص کرد.

براساس آخرین اخبار، چینی‌ها قصد دارند به‌روزرسانی نسخه‌ی پایدار MIUI 11 را برای دوازده گوشی هوشمند عرضه کنند. تولیدکننده‌ی چینی گوشی‌های هوشمند توضیحی در مورد نسخه‌ی اندروید ۱۰ مطرح نکرده است. درنتیجه می‌‌توان اینطور فرض کرد که رابط کاربری جدید تغییری در سیستم‌عامل دستگاه‌های کاربران ایجاد نمی‌کند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

برنامه‌ی عرضه‌ی نسخه‌ی پایدار رابط کاربری جدید مربوط به گوشی‌های هوشمند عرضه‌شده در بازار چین است. البته به‌نظر می‌رسد که تا پایان ماه جاری میلادی و در بدترین حالت تا اوایل ماه دسامبر، گوشی‌های شیائومی که در بازارهای جهانی نیز عرضه شده‌اند، به‌روزرسانی رابط کاربری را دریافت کنند.

فهرست گوشی‌های هوشمندی که به‌روزرسانی نسخه‌ی پایدار رابط کاربری MIUI 11 را دریافت می‌کنند:

شیائومی می ۹ پرو 5G

شیائومی می ۶

شیائومی می میکس ۲

شیائومی ردمی نوت ۷

شیائومی می CC9

شیائومی می ۹

شیائومی ردمی K20 پرو

شیائومی ردمی ۶ پرو

شیائومی می نوت ۳

شیائومی ردمی اس ۲

شیائومی ردمی نوت 5A

شیائومی ردمی 7A

دومین سری از گوشی‌های هوشمند عرضه‌شده در بازار چین که نسخه‌ی پایدار MIUI 11 را دریافت خواهند کرد، عبارت‌اند از:

شیائومی می ۹ اس ای

شیائومی می میکس ۳

شیائومی می میکس ۲ اس

شیائومی می ۸

شیائومی می ۸ اس ای

شیائومی می ۸ اکسپلورر

شیائومی می ۸ پرو

شیائومی می ۸ لایت

شیائومی می مکس ۳

شیائومی ردمی ۷

شیائومی ردمی نوت ۷ پرو

شیائومی ردمی K20

درنظر داشته باشید که حتی گوشی‌های هوشمندی که دو سال از تاریخ معرفی آن‌ها می‌گذرد نیز، نسخه‌ی پایدار رابط کاربری را دریافت می‌کنند. در به‌روزرسانی جدید رابط کاربری MIUI، شیائومی حالت تیره را به‌صورت گسترده در سطح سیستمی فعال کرده است. همچنین قابلیت‌های جدیدی به پوسته‌ی اندرویدی اضافه شده تا تجربه‌ی کاربری بهتری دراختیار کاربران گوشی‌های شیائومی قرار گیرد.

ازجمله‌ قابلیت‌های جدید می‌توان به پس‌زمینه‌های ویدئویی، اضافه‌شدن امکان تخصیص وظایف در اپلیکیشن Notes و گام‌شمار نیز اشاره کرد. در اصل MIUI 11 با طراحی جالب‌تر، قابلیت‌های بیشتر و امکان استفاده از تم‌های بهتری برای تصاویر پس‌زمینه در کنار انیمیشن‌های جدیدتر، تجربه‌ی خوبی دراختیار کاربران قرار می‌دهد.

شیائومی فاز سومی نیز برای عرضه‌ی نسخه‌ی پایدار رابط کاربری جدید خود درنظر گرفته است. در این فاز قرار است ده گوشی هوشمند دیگر چینی‌ها نسخه‌ی به‌روزرسانی‌ شده را دریافت کنند.
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم