گیم فا/ به لطف موفقیت بزرگ عناوین بازسازی شده‌ی Crash Team Racing Nitro-Fueled و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، مدتی است که شایعه‌های زیادی در مورد ساخت نسخه‌ی جدید این مجموعه به گوش می‌رسد. حال اخیراً مدارک قانع کننده‌ای پیدا شده‌اند که به معرفی این بازی در آینده‌ی نزدیک اشاره می‌کنند.

به تازگی هفت نفر از اشخاص معروف در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، محصولات مختلفی از سری Crash را دریافت کرده‌اند. اگر به خاطر داشته باشید، پیش از معرفی رسمی Crash Team Racing Nitro-Fueled نیز چنین اتفاقی رخ داد که سرانجام به رونمایی رسمی بازی در مراسم The Game Awards منجر شد.

با توجه به توئیت منتشر شده، هرکدام از این افراد یک مجسمه‌ی جدید با مضمون کریسمس را دریافت کرده‌اند. این موضوع شاید به تنهایی دلیلی قانع کننده برای معرفی بازی جدید نباشد، اما از آن‌جایی که اکتیویژن (Activision) سال گذشته نیز این کار را انجام داده بود، بهتر است که حداقل انتظار رونمایی از یک عنوان جدید را در نظر داشته باشیم.

هفت شخص معروف به طور ناگهانی مجسمه‌های از Crash به همراه کلاه بابانوئل را دریافت کرده‌اند.

کمربند خود را ببندید و آماده باشید. قرار است اتفاقات دیوانه واری رخ دهد.

حال با توجه به رویداد‌های مربوط به بازی‌های ویدئویی در آینده‌ی نزدیک، تنها مکان‌های احتمالی برای معرفی این بازی، رویداد State of Play و مراسم The Game Awards 2019 هستند. از آن‌جایی که سری Crash همیشه با پلتفرم پلی‌استیشن ارتباط نزدیکی داشته است، رونمایی عنوان جدید سری در State of Play منطقی به نظر می‌رسد. از طرف دیگر، باید در نظر داشته باشید که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Team Racing Nitro-Fueled اولین بار در مراسم The Game Awards رونمایی شد، پس ممکن است که نسخه‌ی جدید مجموعه نیز دوباره در همان مکان به نمایش گذاشته شود.

آیا برای یک نسخه‌ی جدید از سری Crash هیجان زده‌اید؟ به نظر شما بازی در کدام رویداد رونمایی خواهد شد؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم