گیم فا/ به نظر می‌رسد که بازی Halo: The Master Chief Collection به خوبی در حال پیشرفت است و هم‌اکنون، فروشی بیش از ۲ میلیون نسخه در شبکه‌ی استیم دارد.

بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده است، بازی Halo: The Master Chief Collection تنها چند روز پس از انتشار رسمی، توانسته تا به فروشی فوق‌العاده دست پیدا کند. تنها ۲ روز پس از انتشار، این بازی به فروش ۱ میلیون نسخه‌ای دست یافت. تعداد بازی‌بازان همزمان این عنوان در روزهای ابتدایی، به رقم ۱۶۱ هزار می‌رسید که این عدد اکنون به ۵۴ هزار بازی‌باز تبدیل شده است. جالب است که بدانید حدود ۹۲ درصد از بازی‌بازان به صورت کامل از این عنوان راضی بوده‌اند و نمره‌ی خوبی به آن داده‌اند.

در بازی Halo: The Master Chief Collection شما می‌توانید به بازی Halo Reach نیز دسترسی داشته باشید و همچنین بخش چندنفره‌ی این مجموعه به صورت کاملا رایگان است. استودیوی سازنده برای اطمینان از کیفیت بالای این محصول برروی رایانه‌های شخصی، از دیگر استودیوها نیز کمک گرفته است که در نوع خود بسیار جالب است. همچنین استودیوی سازنده اکثر بخش‌ها و نقشه‌های محبوب نسخه‌های دوم و سوم سری Halo را در این مجموعه گنجانده است تا بازی‌بازان و طرفداران نسخه‌های قبلی نیز به این نسخه مهاجرت کنند.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا شما نیز کسانی خواهید بود که از نسخه‌های قدیمی‌تر به Halo: The Master Chief Collection مهاجرت می‌کنند؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم