شهر سخت افزار/ کمپانی MSI که در سال‌های اخیر وارد بازار مانیتور شده است، پیشرفت چشمگیری را در این حوزه نشان داده است. این شرکت اینک به دنبال مانیتورهای مخصوص بازی قابل حمل رفته و به شکل رسمی اولین مانیتور گیمینگ قابل حمل خود را برای خوره‌های بازی معرفی کرده است. با MSI Optix MAG161V آشنا شوید.

مانیتور Optix MAG161V یک مانیتور قابل حمل زیاد، سبک و باریک است که برای خوره‌های بازی طراحی شده است تا هر مکان و هر زمان به بازی بپردازند. اگر به دنبال یک مانیتور قابل حمل با سرعت بالا هستید، Optix MAG161V بهترین انتخاب است. این مانیتور از یک پنل IPS با سایز 15.6 اینچ استفاده می‌کند. بهره گیری از چنین پنلی می‌تواند در نمایش رنگ و جزئیات تصویر بسیار مناسب باشد. MSI تمام تمرکز خود را بر روی قابلیت‌های بازی قرار نداده و یک مانیتور دو کاره را طراحی کرده است.

این مانیتور دارای وزن 900 گرم بوده و فرکانس به‌روزرسانی آن به 60 هرتز می‌رسد. از وضوح FHD یا 1080×1920 پیکسل پشتیبانی کرده و شدت روشنایی آن به 180 نیت می‌رسد. به گفته MSI، مانیتور Optix MAG161V دارای زاویه دید 178 درجه از هر سو بوده و دارای ابعاد کلی 344.16 میلی متر در 193.59 میلی متر است. جالب است بدانید که ضخامت آن به جزو بخش I/O تنها 5.1 میلی متر است.

برای انتقال تصاویر به Optix MAG161V دو درگاه USB-C و یک درگاه HDMI را در اختیار خواهید داشت. Optix MAG161V افزون بر کاربردهای گیمینگ خود می‌تواند به انواع گوشی‌های هوشمند، تبلت، دوربین‌های عکاسی و... نیز متصل شود. در واقع تمام تجهیزاتی که دارای خروجی‌های HDMI و USB-C هستند، می‌توانند به سادگی به Optix MAG161V متصل شوند. به نظر می‌رسد که MSI تمرکز خود را بر روی یک مانیتور قابل حمل سبک، کارآمد و زیبا گذاشته است که به عنوان اولین تلاش این شرکت در راستای تولید مانیتورهای پرتابل قابل قبول است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم