باشگاه خبرنگاران/ اوپو در جدیدترین اقدام خود تصاویر دو گوشی Reno3 و Reno3 Pro را در فضای مجازی منتشر کرد.
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم
به تازگی خبر‌هایی در فضای مجازی درباره عرضه خط تولید Reno3 منتشر شده است که به ما خبر‌های خوبی می‌دهند. در حالی که هنوز تاریخ عرضه این دستگاه اعلام نشده، شرکت سازنده آن ظاهر آن را با انتشار تصاویری به همگان نشان داده‌اند.

اطلاعات به دست آمده از خط تولید Reno3
از اطلاعاتی که از این تصاویر و اخبار مربوط به آن به دست ما رسیده ما می‌دانیم که حداقل دو گوشی در این خط تولید وجود خواهند داشت که یکی Reno3 و دیگری Reno3 Pro نام دارد. لازم به ذکر است که نسخه پرو توانایی پشتیبانی از اینترنت نسل پنجم را هم در شبکه‌های SA و هم در NSA دارد.

هر دوی این دستگاه دارای چهار دوربین در پشت خود خواهند بود، اما در پنل جلوی آن‌ها ماجرا متفاوت است. گوشی Reno3 دارای یک ناچ قطره‌ای معمولی است ما حفره درون صفحه نمایش Reno3 Pro میزبان دوربین آن است. در نتیجه به نظر می‌رسد در نسخه پرو از طراحی حرفه‌ای‌تری استفاده شده است. این حفره درون صفحه نمایش در سمت چپ Reno3 Pro قرار دارد.

گوشی اوپو Reno3 پرو به واسطه داشتن تراشه Snapdragon 765G دارای توانایی پشتیبانی از اینترنت نسل پنجم است. اوپو همچنین درباره اندازه و وزن این دستگاه نیز توضیحاتی داده است. به گفته این شرکت این گوشی دارای قطر ۷.۷ میلی‌متری خواهد بود و تنها ۱۷۱ گرم وزن خواهد داشت. نسخه معمولی Reno3 هنوز هیچ مشخصات رسمی ندارد، اما تصاویری از آن در سایت شرکت سازنده قرار گرفته است که می‌توانیم به وسیله آن‌ها طراحی متفاوت فلش LED این دستگاه را مشاهده کنیم.

در پایین سایت اوپو بخش جدید قرار گرفته شده است که از یک مسابقه بزرگ با جایزه‌های مختلف خبر می‌دهد. یکی از جایزه‌های این مسابقه همین گوشی جدید است که مطمئنا بسیاری را راضی نگه می‌دارد. ورودی‌ها تا ۲۶ دسامبر پذیرفته می‌شوند، بنابراین امیدوارم که در ۱۵ روز آینده اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم