لینک کوتاه در کلیبرد کپی شد!http://akhr.ir/5891151
۱.۸K
۴
زومجي/ با آغاز رسمي مراسم The Game Awards 2019، اسامي برندگان بخشهاي مختلف اين رويداد هم اعلام شدند که در ادامه ميتوانيد ليست کامل آنها را مشاهده کنيد.
در کانال آيتي و™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم
مراسم The Game Awards طي سالهاي گذشته به رويدادي مهم در دنياي بازيهاي ويديويي تبديل شده و حتي خيليها اين مراسم را که توسط جف کيلي برگزار و اجرا ميشود، به اسکار بازيهاي ويديويي تشبيه کردهاند. The Game Awards 2019 از ساعت ۵ بامداد جمعه ۲۲ آذر آغاز شد و برندگان آن، در بخشهاي مختلف معرفي شدند. در ادامه ليست کاملي از برندگان را آماده کردهايم که ميتوانيد آنها را مشاهده کنيد. برنده هر بخش در ابتداي ليست آمده و پررنگتر است.
بهترين بازي سال:
Sekiro: Shadows Die Twice
Control
Death Stranding
Super Smash Bros. Ultimate
Resident Evil 2
The Outer Worlds
بهترين بازي اکشن ماجراجويي:
Sekiro: Shadows Die Twice
Borderlands 3
Control
Death Stranding
Resident Evil 2
The Legend of Zelda: Link’s Awakening
بهترين پشتيباني جامعه کاربران:
Destiny 2
Apex Legends
Final Fantasy XIV
Fortnite
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
بهترين موسيقي:
Death Stranding
Cadence of Hyrule
Devil May Cry 5
Kingdom Hearts III
Sayonara Wild Hearts
بهترين مربي Esport:
Danny ‘Zonic’ Sørensen (مربي Astralis, CSGO)
Eric ‘adreN’ Hoag (مربي Team Liquid, CS:GO)
Nu-ri ‘Cain’ Jang (مربي Team Liquid, LOL)
Fabian ‘GrabbZ’ Lohmann (مربي G2 Esports, LOL)
Kim ‘Kkoma’ Jeong-gyun (مربي SK Telecom T1, LOL)
Titouan ‘Sockshka’ Merloz (مربي OG, DOTA2)
League of legends
بهترين رويداد Esport:
League of Legends World Championship 2019
2019 Overwatch League Grand Finals
EVO 2019
Fortnite World Cup
IEM Katowice 2019
The International 2019
بهترين مجري Esport:
Eefje “Sjokz” Depoortere
Alex “Machine” Richardson
Paul “Redeye” Chaloner
Alex “Goldenboy” Mendez
Duan “Candice” Yu-Shuang
بهترين تيم Esport:
G2 Esports (بازي LOL)
Astralis (بازي CS:GO)
OG (بازي DOTA2)
San Francisco Shock (بازي OWL)
Team Liquid (بازي CS:GO)
بهترين بازي مبارزهاي:
Super Smash Bros. Ultimate
Dead or Alive 6
Jump Force
Mortal Kombat 11
Samurai Showdown
بهترين روايت:
Disco Elysium
A Plague Tale: Innocence
Control
Death Stranding
The Outer Worlds
بازي Disco Elysium
بهترين بازي نقش آفريني:
Disco Elysium
Final Fantasy XIV
Kingdom Hearts III
Monster Hunter World: Iceborne
The Outer Worlds
بهترين بازيکن Esport:
Kyle ‘Bugha’ Giersdorf (بازيکن Fortnite)
Lee ‘Faker’ Sang-hyeok (بازيکن League of Legends)
Luka ‘Perkz’ Perkovic (بازيکن League of Legends)
Oleksandr ‘S1mple’ Kostyliev (بازيکن CSGO)
Jay ‘Sinatraa’ Won (بازيکن Overwatch)
بهترين طراحي صوتي:
Call of Duty: Modern Warfare
Control
Death Stranding
Gears 5
Resident Evil 2
Sekiro: Shadows Die Twice
بهترين بازي استراتژي:
Fire Emblem: Three Houses
Age of Wonders: Planetfall
Anno 1800
Total War: Three Kingdoms
Tropico 6
Wargroove
بهترين توليدکننده محتواي سال:
شراود - مايکل گرزيک
کارج - جک دانلوپ
دکتر لوپو - بنجامين لوپو
ايواک - سوليل ويلر
گرفگ - ديويد مارتينز
بازي Control
بهترين کارگرداني هنري:
Control
Death Stranding
Gris
Sayonara Wild Hearts
Sekiro: Shadows Die Twice
The Legend of Zelda: Link’s Awakening
بهترين بازي اکشن:
Devil May Cry 5
Apex Legends
Astral Chain
Call of Duty: Modern Warfare
Gears 5
Metro Exodus
بازيهاي تاثيرگذار:
Gris
Concrete Genie
Kind Words
Life is Strange 2
Sea of Solitude
بهترين بازي خانوادگي:
Luigi’s Mansion 3
Ring Fit Adventure
Super Mario Maker 2
Super Smash Bros. Ultimate
Yoshi’s Crafted World
بهترين بازي ورزشي/ريسينگ:
Crash Team Racing Nitro-Fueled
DiRT Rally 2.0
eFootball Pro Evolution Soccer 2020
F1 2019
FIFA 20
بهترين بازي موبايل:
Call of Duty: Mobile
Grindstone
Sayonara Wild Hearts
Sky: Children of Light
What the Golf?
Apex Legends
بهترين بازي چندنفره:
Apex Legends
Borderlands 3
Call of Duty: Modern Warfare
Tetris 99
Tom Clancy’s The Division 2
بهترين بازيهاي در حال پشتيباني:
Fortnite
Apex Legends
Destiny 2
Final Fantasy XIV
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
بهترين بازي Esport:
League of Legends
Counter-Strike: Global Offensive
DOTA2
Fortnite
Overwatch
بهترين بازي واقعيت مجازي/افزوده:
Beat Saber
Asgard’s Wrath
Blood & Truth
No Man’s Sky
Trover Saves the Universe
بهترين اجرا (ايفاي نقش):
مدس ميکلسن در نقش کليف در Death Stranding
اشلي برچ در نقش پارواتي هولکومن در The Outer Worlds
کرتني هوپ در نقشي جسي فيدن در Control
لورا بيلي در نقش کيت دياز در Gears 5
متيو پورتا در نقش دکتر کاسپر دارلينگ در Control
نورمن ريداس در نقش سم پورتر بريجز در Death Stranding
بهترين استوديو بازيسازي مستقل تازهکار:
ZA/UM براي بازي Disco Elysium
Nomada Studio براي بازي Gris
DeadToast Entertainment براي بازي My Friend Pedro
Mobius Digital براي بازي Outer Wilds
Mega Crit براي بازي Slay the Spire
House براي بازي Untitled Goose Game
بهترين بازي مستقل:
Disco Elysium
Baba Is You
Katana ZERO
Outer Wilds
Untitled Goose Game
بهترين کارگرداني بازي:
Death Stranding
Control
Resident Evil 2
Sekiro: Shadows Die Twice
Outer Wilds
در کانال آيتي و™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم