گیم فا/ شرکت Humble Bundle در ابتدا با هدف عرضه‌ی بازی‌های مستقل به صورت باندل آغاز به کار کرد. این باندل‌ها علاوه بر مناسب بودن قیمت‌شان، بخشی از پول دریافتی را نیز به حساب‌های خیریه واریز می‌کردند. در حال حاضر Humble Bundle به فروشگاه‌ مجازی بسیار بزرگ‌تری تبدیل شده است که به صورت ماهانه باندل بازی‌های مستقل و غیر مستقل را با قیمت‌های مناسب عرضه می‌کند. این بار آن‌ها باندلی را ترتیب دیده‌اند تا به مقابله با آتش‌سوزی‌های استرالیا بپردازد.
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم
تمامی پول دریافتی از طریق فروش این باندل، مستقیما به صلیب سرخ استرالیا خواهد رفت تا جهت مقابله با آتش‌سوزی‌های گسترده‌ی استرالیا خرج شود. برخلاف سایر باندل‌های این شرکت که درجه‌های مختلفی دارند، این باندل تنها یک درجه دارد و قیمت آن نیز ۲۵ دلار است. در این باندل ۲۵ دلاری، ۲۹ بازی با کیفیت مستقل وجود دارند که گل سرسبد آن‌ها Hollow Knight است. در ادامه می‌توانید فهرست کامل بازی‌های این باندل را مشاهده کنید:

Hollow Knight
Void Bastards
Armello
Euro Truck Simulator 2
Duck Game
Hand of Fate 2
Paradigm
Crawl
The Adventure Pals
Regular Human Basketball
Satellite Reign
Hacknet
Mr. Shifty
Primal Carnage: Extinction
Assault Android Cactus+
The Haunted Island, a Frog Detective Game
Framed Collection
Think of the Children
Feather
Tower of Guns
Rising Dusk
Death Squared
Paperbark
Quest of Dungeons
The Stillness of the Wind
The Gardens Between
Paper Fire Rookie
Masquerade: The Baubles of Doom
Machinarium


تا کنون آتش‌سوزی‌ها در استرالیا بیش از ۲۶ میلیون هکتار زمین را سوزانده است و تعداد زیادی از حیوانات کشته شده و بسیاری از مردم نیز بی‌‌خانه شده‌اند. به همین سبب افراد و شرکت‌های زیادی در صنعت بازی‌های ویدئویی تصمیم به کمک به استرالیایی‌ها گرفته‌اند. بیش از این یوبی‌سافت (Ubisoft) نیز سی هزار دلار برای مقابله با این آتش‌سوزی‌ها اهدا کرده بود. اکتیویژن (Activision) هم تمام درآمد حاصل از بسته الحاقی Outbreak بازی Call of Duty: Modern Warfare را خرج این مهم کرده بود. باندل شرکت Humble Bundle تا کنون بیش از ۲۲۰۰۰ نسخه فروخته است. برای خرید این باندل می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم