کلیک/ گوشی های سری گلکسی S20 سامسونگ به زودی از راه می رسند. بر اساس تصویری جدید، دوربین گلکسی S20 اولترا به قابلیت زوم دیجیتال 100 برابری مجهز شده است.

با نزدیک شدن به مراسم آنپکد سامسونگ، روزانه شاهد انتشار اطلاعات بیشتری درباره خانواده گلکسی S20 هستیم. همانطور که می دانید، روز گذشته مشخصات فنی این محصولات در اختیار رسانه ها قرار گرفت (مشخصات کامل گوشی های سری گلکسی S20 فاش شد). حال تصویری از دوربین گلکسی S20 اولترا در فضای مجازی منتشر شده که اطلاعات جدید و مهمی را درباره آن به دست می دهد.

گلکسی S20 اولترا دارای نمایشگر 6.9 اینچی اینفینیتی-O با رفرش ریت 120 هرتز است. این محصول به 12 گیگابایت حافظه رم مجهز شده و از پردازنده اگزینوس 990 بهره می برد. در پنل پشتی دوربین چندگانه با سنسور اصلی 108 مگاپیکسلی به چشم می خورد که سنسور تله فوتو 48 مگاپیکسلی و سنسور اولترا واید 12 مگاپیکسلی نیز آن را همراهی می کنند.

شایعات حاکی از آن هستند که سامسونگ برای بهبود قابلیت زوم اپتیکال در این سری، از فناوری پریسکوپی کمک گرفته است. با این حال S20 اولترا تنها عضو از این خانواده خواهد بود که از قابلیت زوم اپتیکال 10 برابری و زوم دیجیتال 100 برابری بهره می برد.

تصویر فوق صحت اطلاعات مذکور را به نوعی اثبات می کند. همانطور که می بینید، عبارت 100× در سمت راست بخش پایینی نوشته شده است. اگر به خاطر داشته باشید سامسونگ دو ماه پیش، نام تجاری Space Zoom یا زوم فضایی را برای تکنولوژی جدید خود به ثبت رساند. حال باید دید که آیا این کمپانی کره ای، این ویژگی را برای گوشی گلکسی S20 اولترا به کار خواهد برد یا خیر.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم