گیم فا/ Journey to the Savage Planet نام یک بازی مستقل در ژانر ماجراجویی است که توسط تایفون استودیوز (Typhoon Studios) توسعه یافته است و توسط ۵۰۵ گیمز منتشر خواهد شد. این بازی از زاویه‌ی دوربین اول شخص استفاده می‌کند و می‌توانید آن را به صورت کوآپ (Co-op) نیز بازی کنید. با توجه به اینکه کم‌تر از ده روز تا انتشار این بازی باقی مانده، فهرست تروفی‌های آن منتشر شده است.
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم
داستان بازی از جایی آغاز می‌شود که شما به عنوان یک کارمند در یک پایگاه فضایی که خودش را چهارمین پایگاه فضایی برتر بین‌ستاره‌ای می‌خواند، باید به سیاره‌ای ناشناخته در دوردست‌ها بروید و در آن به جست و جو بپردازید. در ابتدا ابزار زیادی برای اکتشاف ندارید، اما کم کم با جست و جو در این سیاره به امکانات بیشتری دست می‌یابید و با مطالعه گیاهان و جانوران این سیاره، باید مشخص کنید که آیا این سیاره مناسب برای حیات انسان است یا خیر.

تایفون استودیوز نام یک استودیوی مستقل کانادایی است که از کارکنان سابق الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و یوبی‌سافت (Ubisoft) تشکیل شده است. تایفون استودیوز اعلام کرده است که ایده‌ی آن‌ها برای Journey to the Savage Planet، ساخت یک بازی آرامش‌بخش و جمع و جور است که نیازی به صدها ساعت برای تکمیل کردن ندارد. دموی این بازی پیش از این در دسترس قرار گرفت و توانست تحسین نسبی منتقدان را به دست آورد. حال بدون تعلل به فهرست تروفی‌های این بازی می‌پردازیم.

درجه‌ی سختی کسب تمامی اچیومنت‌های بازی: ۳/۱۰
تعداد تروفی‌ها: ۴۴
اچیومنت‌های گلیچ (مشکل دار): ندارد
آیا تروفی مربوط به درجه‌ی سختی در بازی وجود دارد؟: خیر
تعداد تروفی‌های برنز: ۲۸
تعداد تروفی‌های نقره: ۱۲
تعداد تروفی‌های طلا: ۳

بازی Journey to the Save Planet در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ (سه شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۸) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم