شهر سخت افزار/ اگرچه هنوز چند هفته تا زمان برگزاری مراسم رونمایی از گوشی‌های گلکسی اس 20 باقی مانده است؛ اما به نظر می‌رسد دیگر اطلاعات پنهانی باقی نمانده است که سامسونگ در این مراسم از آن رونمایی کند. امروز تصاویر رندر شده‌ای که به نظر می‌رسد سامسونگ در نظر داشته پیش از معرفی این گوشی‌ها در اختیار منابع خبری قرار دهد نیز فاش شد تا اکنون بتوانیم با ویژگی‌های ظاهری همه گوشی‌های سری گلکسی اس 20 آشنایی پیدا کنیم.

امروز رندرهای مطبوعاتی از هر سه گوشی گلگسی اس 20 در دسترس قرار گرفت. اکنون با توجه به این تصاویر می‌توان با اطمینان کامل در مورد ویژگی‌های ظاهری سه گوشی گلکسی اس 20، اس 20 پلاس و اس 20 الترا صحبت کرد. این تصاویر نشان می‌دهند که دو گوشی گلکسی اس 20 و اس 20 پلاس دیگر از نمایشگرهای منحنی سه‌بعدی استفاده نمی‌کنند و شیشه 2.5 بعدی خمیده جایگزین آن‌ها شده است. اما گوشی گلکسی اس 20 الترا مجهز به این نمایشگرهای خمیده است که اکنون به نظر می‌رسد لبه‌های آن بلندتر نیز شده است.

تصاویر بالا مربوط به گوشی گلکسی اس 20 است که حضور دوربین اصلی سه‌گانه را در آن تایید می‌کند. در گزارش‌ها عنوان شده است که این رنگ بدنه برای گوشی اس 20 با عنوان Cloud Blue شناخته خواهد شد که به نوعی می‌توان آن را آبی کم‌رنگ یا آسمانی دانست. این تصاویر همچنین نشان می‌دهند که سامسونگ بالاخره به بازخوردهای کاربران گوش کرده و دکمه Bixby را از این گوشی حذف کرده است.

در پایین می‌توانید تصاویر منتشر شده از گوشی گلکسی اس 20 پلاس را مشاهده کنید. این تصاویر نشان می‌دهند که خبرهای مربوط به حضور دوربین اصلی چهارگانه در این گوشی واقعیت داشته است. رنگ بدنه این گوشی با عنوان Cosmic Gray یا خاکستری پر‌رنگ معرفی شده است.

تصاویر زیر نیز که تاکنون به صورت واضح شاهد انتشار آن‌ها نبوده‌ایم مربوط به گوشی گلکسی اس 20 الترا است. مهم‌ترین اطلاعاتی که این تصاویر آن را فاش می‌کنند مربوط به دوربین پریسکوپی است که ظاهری مستطیل شکل دارد و در زیر ماژول دوربین این گوشی قرار گرفته است. همانطور که مشخص است در کنار این سنسور عبارت Space Zoom 100X درج شده است که نشان می‌دهد دوربین این گوشی قابلیت بزرگ‌نمایی 100 برابری را در اختیار خواهد داشت. همچنین به نظر می‌رسد مطابق با آخرین گزارش‌ها، سنسور 100 مگاپیکسلی در این گوشی حضور دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم