کلیک/ دوربین سلفی آیفون 11 پرو مکس توسط DxOMark مورد بررسی گرفت. این گوشی هوشمند با کسب امتیاز 91 موفق شده در لیست 10 گوشی برتر قرار بگیرد.

DxOMark یک بنچمارک برای بررسی دوربین گوشی های هوشمند محسوب می شود. اگرچه نقدهایی به امتیازات داده شده توسط این مرجع وارد است، اما همزمان با بررسی یک گوشی، اطلاعات بسیاری از آن منتشر می‌ شود. به تازگی دوربین سلفی آیفون 11 پرو مکس توسط این وب‌سایت مورد بررسی قرار گرفته و توانسته به امتیاز 91 دست پیدا کند و در لیست 10 گوشی برتر قرار بگیرد.

بر اساس اعلام DxOMark، پرچمدار اپل در زمینه عکس‌برداری امتیاز 93 و در زمینه فیلم‌برداری امتیاز 90 را کسب کرده است. امتیاز کلی این دوربین نیز برابر با 91 شده است. بر اساس اعلام این مرجع، دوربین سلفی این گوشی هوشمند عملکرد بسیار بهتری نسبت به آیفون XS مکس دارد.

بر اساس اعلام DxOMark، کیفیت دوربین سلفی جدیدترین پرچمدار اپل یک سطح بالاتر از محصول قبلی است. این دوربین می تواند تصاویر و ویدیوهای بسیار باکیفیتی ثبت کند. رنگ ها با کیفیت مناسبی رندر می شوند و همچنین محدوده دینامیکی بالایی دارد. این لنز جدید عملکرد بی نظیری در زمینه فوکوس از خود نشان می دهد. دوربین 3D SL اپل باعث خلق افکت بوکه باکیفیتی می شود.

تصاویر ثبت شده در شرایط نوری ضعیف، نویز بالایی دارند؛ بنابراین اپل باید کیفیت آن را در این زمینه بهبود دهد. در حالی که این دستگاه در لیست 10 گوشی برتر قرار گرفته، جزو 5 گوشی برتر محسوب نمی شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم