گیم فا/ اخبار پیرامون شرکت فرانسوی یوبی‌سافت و بازی The Division 2، حاکی از آن هستند که نسخه‌ی کاملِ این بازی، به‌زودی و برای مدتی محدود رایگان خواهد بود.

به‌دنبال خبر انتشار اولین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بزرگ بازی The Division 2 با نام Warlords of New York، شرکت یو‌بی‌سافت قصد دارد تا این بازی را برای مدتی محدود به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. این بسته‌ی گسترش دهنده که سیستم ارتقای جدید و ماموریت‌های داستانی بیشتری را به بازی می‌افزاید، هفته‌ی آینده به صورت رسمی منتشر خواهد شد. در واقع، قرار است تا محتوای این بسته‌ی الحاقی، بازی‌بازان را مجدداً به شهر نیویورک که پیش‌تر در The Division در آن به ماجراجویی پرداخته بودند، بفرستد.

علاوه براین، قیمت کنونی درنظر گرفته شده برای بازی The Divison 2، با اعمال تخفیف کم سابقه‌ی ۹۵ درصدی، معادل ۲٫۹۹ دلار است. بنابراین، اگر هنوز متقاعد به خرید این بازی نشده‌اید، می‌توانید این بازی را از تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۸ (۲۷ فوریه) تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ (۱ مارس) به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

بازی‌بازان رایانه‌های شخصی، برای دسترسی به نسخه‌ی رایگان این بازی به حساب کاربری UPlay نیاز دارند. همچنین، با توجه به چند نفره بودن بازی The Division 2، کاربران اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ مستلزم داشتن سرویس گلد و پلاس هستند. به هرترتیب، اگر حساب کاربری شما شرایط ذکر شده را داراست، اکنون بهترین فرصت برای تجربه‌ی این بازی است، چرا که اگر بعداً قصد خرید نسخه‌ی کامل بازی را داشته باشید، پیشرفت شما در نسخه‌ی رایگان این بازی به نسخه‌ی خریداری شده منتقل خواهد شد.

بازی Tom Clancy’s The Division 2، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم