گیم فا/ به تازگی دو خرده‌فروشی آنلاین، بازی Journey to the Savage Planet را برای کنسول نیتندو سوییچ لیست کرده‌اند و به نظر می‌رسد که به زودی شاهد تایید شدن این بازی برای این پلتفرم خواهیم بود.

ماه گذشته بود که استودیو‌ی تایفون (Typhoon) بازی مستقل اول شخص با تم علمی-تخیلی Journey to the Savage Planet را منتشر کرد. این بازی که یک گیم‌پلی مبتنی بر پایه گشت و گذار، اکتشاف و یافتن آیتم‌ها و ارتقای آن‌ها و مبارزه با هیولاهای گوناگون است، هم از طرف منتقدین و هم از طرف بازیکنان ستایش شد و به فروش خوبی نیز دست یافت. اما مساله‌ این است که در این چند سال گذشته، عناوین مستقل کمی هستند که برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر نشده‌اند و به نظر می‌رسد که بازی Journey to the Savage Planet نیز به زودی برای این کنسول منتشر شود.

خرده‌فروشی‌های Deep Discount و Amazon Japan این بازی را برای عرضه در تاریخ سه شنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۹ (۳۰ ژوئن ۲۰۲۰)‌ برای کنسول نینتندو سوییچ لیست کرده‌اند و جالب است بدانید، اطلاعات منتشر شده توسط این دو خرده‌فروشی در برخی از موارد درست بوده و به واقعیت پیوسته است.

مدتی پیش بود که مدیر نوآوری استودیو‌ی تایفون گفت که آن‌ها به دنبال ساخت نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی هستند و همین مساله می‌تواند گواهی معتبری برای عرضه‌ی این بازی برای پلتفرم محبوب شرکت نینتندو باشد.

بازی Journey to the Savage Planet هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌ی شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان موجود است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم