گیم فا/ بالاخره پس از مدت‌ها انتظار و گمانه‌زنی، بانجی (Bungie) رسما تایید کرد که حالت Trials of Osiris، حالت بسیار محبوب PvP بازی Destiny 2، قرار است در ماه آینده به این سری بازگردد.

حالت Trials of Osiris اصالتا در نسخه‌ی اول Destiny معرفی شد و یک حالت سه در مقابل سه PvP است که در آن هنگام، محبوبیت زیادی را از آن خود کرد. این حالت قرار است شامل بسته الحاقی Season of the Worthy باشد که در تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۲۰ (سه شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) منتشر شود. هر چند این حالت سه روز بعد و در تاریخ ۱۳ مارس در دسترس قرار خواهد گرفت. بانجی همچنین تایید کرد که نقشه‌های Cauldron ،Exodus Blue و Anomaly که نقشه‌های اصلی Trias of Osiris هستند نیز در بازی حضور خواهند داشت. هر چند اطلاعاتی از نقشه‌های جدید منتشر نشده است.

بازی‌بازان برای مدت زیادی بازگشت این حالت محبوب را پیش‌بینی کرده بودند. بانجی نیز به نظر از سیستم Matchmaking جدید خود بسیار مطمئن به نظر می‌رسد. لوک اسمیت (Luke Smith)، کارگردان بازی، گفته است که این بخش قرار است Matchmaking را بر اساس مهارت بازی‌بازان و قدرت اتصال آن‌ها به اینترنت قرار دهد. اسمیت همچنین گفت که اطلاعات بیشتر از فصل دهم بازی به زودی منتشر خواهد شد و تصویر یک شمشیر را به عنوان تیزر منتشر کرد. در حال حاضر می‌دانیم که برای فصل دهم، قرار است یک سری تغییرات به زره‌ها در بازی اعمال شوند. همچنین تعداد زیادی از سلاح‌های بازی نرف (اصطلاحی که به کاهش قدرت گفته می‌شود) خواهند شد.

در حال حاضر اطلاعاتی کمی از ویژگی‌های جدید Trials of Osiris منتشر شده است. اولا می‌دانیم که این حالت قرار است به سطح نور شما بستگی داشته باشد. به طوری که هر چقدر سطح شما بیشتر باشد، آسیب بیشتری وارد خواهید کرد. همچنین قرار است برخی از زره‌های اصلی Trials of Osiris به بازی بازگردند. Destiny 2 هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم