ترنجی/ هواوی در کنار پرچمداران خانواده هواوی پی ۴۰ از یک ساعت هوشمند اقتصادی نیز رونمایی کرده است. ساعت هوشمند هواوی Watch GT2e با قیمت ۱۹۹ یورو رسما معرفی شده و در ادامه با هم با آن بیشتر آشنا خواهیم شد، با ما همراه باشید.

ساعت جدید هواوی WATCH GT 2e با چیپست جدید Kirin A1 ارایه خواهد شد. این ساعت هوشمند قادر به تحمل عمق ۵۰ متری آب است و دوام باتری آن به دو هفته می‌رسد.

هواوی WATCH GT 2e با ابعاد 53×46.8×10.8 میلی متر و وزن 43 گرم، از یک صفحه نمایش 1.39 اینچی OLED با وضوح تصویر 454×454 میلی متر بهره می‌برد. ساعت هوشمند هواوی واچ GT 2e نیروی پردازشی خود را از چیپست Kirin A1 با بلوتوث 5.1 و گیرنده GPS داخلی می‌گیرند. همچنین WATCH GT 2e دارای حسگر سنجش ضربان قلب اپتیکال و توانایی اندازه گیری اشباع اکسیژن خون است.

ساعت هواوی WATCH GT 2e با پیش نیازهای استاندارد 5ATM هم خوانی دارد که به معنای دوام آوردن در عمق 50 متری آب به مدت تا 10 دقیقه است. همچنین این ساعت به طور کامل به مجموعه حسگرهای لازم برای ردگیری و ثبت فعالیت‌های بدنی مجهز است.

هواوی می‌گوید باتری WATCH GT 2e در استفاده معمول به مدت دو هفته دوام می‌آورد. WATCH GT 2e از 15 نوع فعالیت ورزشی پشتیبانی می‌کند که شامل شنا در استخر یا آب‌های آزاد و دستگاه‌های سالن ورزشی نیز می‌شود. حافظه داخلی Watch GT 2 چهار گیگابایت است.

ساعت هوشمند اقتصادی هواوی WATCH GT 2e افزون بر سنجش ضربان قلب و تشخیص اختلال در عملکرد قلب، قادر به پایش خواب نیز است. فناوری TruSleep 2.0 مدت زمان خواب، کیفیت آن، ضربان قلب و تغییرات ضربان قلب در طول خواب را تحلیل می‌کند و اطلاعات ارزشمندی در اختیار کاربر می‌گذارد. ادعا شده این قابلیت قادر به تشخیص شش اختلال خواب رایج است.

اما قابلیت TruRelax قادر است از طریق ثبت تغییرات ضربان قلب، میزان استرس فیزیکی کاربر را بسنجد. همچنین در صورتی که کاربر برای مدت طولانی فعالیت فیزیکی نداشته باشد، WATCH GT 2e توصیه به انجام آن می‌کند تا سلامت کاربر حفظ شود. قیمت ساعت هوشمند WATCH GT 2e هواوی 199 یورو اعلام شده است.

نظر شما درباره ساعت هوشمند جدید هواوی چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم