گیم فا/ اکتیویژن (Activision)، ناشر سری بازی‌های Call of Duty، اعلام کرده است که با جدیت وضعیت تقلب را در Call of Duty: Warzone دنبال می‌کند و قصد دارد تا از گسترش متقلبان جلوگیری کند.

Call of Duty: Warzone، بخش بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare، یک حالت کاملا رایگان است و همین مهم، باعث می‌شود تا افراد زیادی دست به تقلب در بازی بزنند و بن شدن از این بازی، عواقب مهمی در پی نداشته باشد. روزهای گذشته مشکلات از این دسته در Call of Duty: Warzone افزایش یافته است و با سر زدن به صفحه‌ی Reddit این بازی، می‌توانید شکایات بسیاری را در این باره مطالعه کنید.

اکتیویژن به تازگی اعلام کرده است که تا کنون بیش از ۵۰ هزار بازی‌باز، به خاطر تقلب از Call of Duty: Warzone بن شده‌اند. این شرکت همچنین صحبت‌هایی در مورد شیوه‌های مبارزه با تقلب کرده است. خبر بزرگ این است که سیستم گزارش بازی‌بازان خطاکار، دچار تغییراتی شده است که گزارش دادن رفتار مشکوک را آسان‌تر می‌کند. این ناشر یک سیستم چند وجهی را برای مقابله با تقلب اتحاذ کرده است و تیم‌های گسترده‌ای را برای نظارت بر بازی‌بازان در نظر گرفته است:

متوجه‌ایم که هیچ روش دائمی برای مقابله با تقلب در بازی‌ها وجود ندارد و باید یک نظارت دائم و ۲۴ ساعته در کار باشد. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که یک تجربه‌ی سرگرم‌کننده و منصفانه را برای بازی‌بازان فراهم کنیم.

از آن جایی که در حال نزدیک شدن به هفته‌ی آخر بتل پس هستیم، بازی‌بازان در Call of Duty: Warzone این هفته دو برابر حد معمول امتیاز XP دریافت خواهند کرد تا بتوانند بتل پس را به پایان برسانند. این بازی هم اکنون به صورت رایگان برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم