گیم فا/ در تصویر منتشر شده نکات زیادی مانند سلاح جدید بلک ویدو (Black Widow)، لباس هالک (Hulk) و چند عدد از دشمنان قابل مشاهده هستند.

اسکوئر انیکس (Square Enix)، در طی ماه پیش‌رو اطلاعاتی از بازی Marvel’s Avengers را منتشر خواهد کرد و در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۹ (۲۴ ژوئن ۲۰۲۰) شاهد تریلر بخش Co-op آن خواهیم بود. در این میان، تیم سازنده‌ تصویر هنری جدیدی از بازی به اشتراک گذاشته است؛ که میتوانیم نکاتی را از آن دریافت کنیم.

Advanced Idea Mechanics یا به اختصار AIM، قبلا به عنوان یکی از گروه‌های دشمنان بازی معرفی شده بود. در تصویر منتشر شده، یک روبات غول پیکر و چند سرباز عادی از این گروه قابل مشاهده هستند. شخصیت Black Widow، که قبلا استفاده‌ی او از باتون برقی و اسلحه‌ی کمری دوتایی را دیده بودیم، حالا یک چوب‌دستی احتمالا برقی در دست دارد. البته ممکن است این سلاح حاصل چسباندن دو باتون به یکدیگر باشد.

مورد جالب دیگری که در این تصویر دیده می‌شود، لباس شخصیت هالک است. این لباس شباهت زیادی به لباسی که او در فیلم Thor: Ragnarok بر تن داشت، دارد. احتمالا این لباس جزو مواردی است که در طول بازی می‌توانید باز کنید یا مستقیما از طریق فروشگاه آن را بخرید.

در طی ماه پیش‌رو، باید منتظر انتشار خبرهای جدیدی از بازی Marvel’s Avengers باشیم. این بازی در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین گوگل استدیا در دست توسعه قرار دارد. در انتها می‌توانید تصویر جدید منتشر شده را مشاهده کنید:


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم