گیم فا/ Destiny جزو آن دسته از مجموعه‌هایی بوده که تاکنون پستی و بلندی‌های متعددی را پشت سر گذاشته است. اما با این حال، استودیوی بانجی (Bungie) موفق شده است تا محتویات جدیدی را با ریتم نسبتاً ثابتی برای هر دو نسخه‌ی سری عرضه کند. حال همان‌طور که می‌دانید، فصل جدید Destiny 2 در راه است و به نظر می‌رسد که به محیط‌های برفی سفر خواهیم کرد.

استودیو بانجی اخیراً یک ویدئوی کوتاه را از طریق حساب رسمی اینستاگرام Destiny منتشر کرده است که مستقیماً به بخش بعدی بازی Destiny 2 اشاره می‌کند. البته از آن‌جایی که قرار است به زودی شاهد رونمایی رسمی از این فصل جدید باشیم، این تیزر اطلاعات خاصی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد و تنها Eris را نشان می‌دهد که در حال راه رفتن در Europa است. این موضوع به احتمال زیاد به ستینگ محتویات بعدی بازی اشاره می‌کند.

به گفته‌ی بانجی، طرفداران این مجموعه‌ی محبوب در ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه‌ی روز سه شنبه ۲۰ خرداد (۹ ژوئن) شاهد رونمایی از قسمت بعدی بازی Destiny 2 خواهند بود.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این در حالی است که این عنوان برای کنسول‌های نسل بعد مایکروسافت و سونی نیز عرضه خواهد شد.


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم