ترنجی/ شیائومی آپدیت اندروید ۱۰ را برای دستگاه های مختلفی ارایه کرده است اما امشب نوبت به یک دستگاه اقتصادی است. امشب خبر می رسد که آپدیت اندروید ۱۰ ردمی 7a رسما ارایه شد. این برای یک دستگاه ارزان قیمت می تواند خیلی خوشحال کننده باشد.


ردمی پیش از عرضه سری Redmi K20 در چین Redmi 7A را معرفی کرد. این تلفن همراه با MIUI 10 مبتنی بر Android 9 در دسترس کاربران قرار گرفت. اکنون پس از گذشت یک سال از انتشار ، این گوشی در کشور خود به روزرسانی اندروید 10 را دریافت می کند.

بروزرسانی اندروید 10 برای Redmi 7A در چین با شماره ساخت MIUI 11.0.1.0 ارائه شده است. همچنین سطح امنیتی امنیتی را تا ماه مه 2020 بالا می برد. با گفتن اینکه ، مدلهای گران تر در همان نسل و همچنین نسل بعدی هنوز به روزرسانی مشابه را دریافت نمی کنند.

اولین تلفن های هوشمند دوربین ۴۸ مگاپیکسلی Redmi ، سری Redmi Note 7 همچنین مانند Redmi 7 از همان خانواده هنوز Android 9 را اجرا می کند. خوشبختانه ، این مدل ها در جامعه ROM سفارشی محبوب هستند. بنابراین ، کاربران می توانند در برخی موارد از جدیدترین اندروید ، حتی اندروید 11 لذت ببرند.

علاوه بر این، کل سری Redmi 8 (به استثنای Redmi Note 8 Pro) هنوز به روزرسانی اندروید 10 را دریافت نکرده است. این بدان معناست که پرفروش ترین تلفن هوشمند Xiaomi در چارک اول سال 2020 ، یعنی Redmi Note 8 هنوز هم Android 9 را اجرا می کند.

این وضعیت حتی برای گوشی فراموش شده Mi Mix 3 5G ، یعنی اولین تلفن هوشمند 5G این شرکت وحشتناک است. این گوشی با MIUI 10 مبتنی بر Android 9 ارایه شده و حتی برند آن به در MIUI 11 بروزرسانی نشد، چه رسد به اندروید 10 و MIUI 12.

اکنون زمان آن رسیده است که شیائومی علاوه بر MIUI ، گوشی های خود را به روزترین نسخه اندروید به روز کند. همچنین، باید در ارائه آپدیت های امنیتی منظم به دستگاه ها در همه رده بندی بهبود یابد.

شما ردمی 7a دارید؟ آپدیت اندروید ۱۰ آن را دریافت کردید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم