ترنجی/ شیائومی در این مرحله حود را با آپدیت MIUI 12 مشغول کرده است، اما این شرکت همچنان در تلاش است تا برخی از تلفن های قدیمی خود را به اندروید ۱۰ برساند. جدیدترین مدل برای دریافت بروزرسانی با این نسخه از سیستم عامل، ردمی ۸ است. این دستگاه اکتبر گذشته با اندروید ۹ معرفی شد. امروز آپدیت اندروید ۱۰ ردمی ۸ رسما عرضه شده است. این آپدیت فعلا در بازار چین در دسترس است.

به روزرسانی اندروید ۱۰ برای Redmi 8 متاسفانه رابط کاربری MIUI 12 را ارایه نمی کند. احتمالا نسخه آپدیت بعدی نیز برای آن وجود دارد. بنابراین هنوز هم با رابط کاربریMIUI 11 و نسخه 11.0.1.0 QCNCNXM روی اندروید ۱۰ ادامه خواهد داد.

گذشته از برجستگی نسخه جدید اندرویدی، این بروزرسانی وصله امنیتی امنیتی ژوئن 2020 و همچنین رفع اشکال معمول و پیشرفت های عملکرد را به همراه دارد. این بروزرسانی در حال حاضر فقط در چین موجود است، اما ما امیدواریم که خیلی زود آن را به زودی در جای دیگری مشاهده کنیم.

اگر به یاد داشته باشید ۸ ماه پیش بود که شیائومی ردمی ۸ (Redmi 8) با باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری و اسنپدراگون ۴۳۹ رسما معرفی شد. این دستگاه در سه رنگ آبی٬ مشکی و قرمز و با قیمت پایه‌ی 112 دلاری برای نسخه‌ای با رم 3 و حافظه‌ی 32 گیگابایتی عرضه شد. البته یک نسخه‌ی قدرتمندتر با 4 گیگ رم و 64 گیگ حافظه‌ی داخلی نیز وجود داشت که 126 دلار قیمت دارد.

این دستگاه همچنین بسیار محبوب است و هفته گذشته در ترنجی دیدیم که فروش ردمی ۸ از ۱۹ میلیون عدد دستگاه عبور کرد.

شما ردمی ۸ دارید؟ آپدیت اندروید ۱۰ این دستگاه را دریافت کردید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم