گیم فا/ استودیوی پی‌اچ‌ال کالکتیو (PHL Collective) امروز به معرفی یکی دیگر از عناوین خود به نام Ben 10: Power Trip پرداخت. همچنین تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

بسیاری از بازی‌بازان و دوست داران انیمیشن با شخصیت Ben 10 آشنایی دارند؛ چرا که تا به حال بازی‌ها و آثار مختلفی از این سری در اختیارشان قرار گرفته است. حال Ben 10: Power Trip نیز می‌تواند یکی دیگر از نسخه‌های این سری بازی باشد که مانند گذشته باید کنترل یک پسر بچه به نام Ben را به عهده گرفته و با استفاده از ساعت خود، به موجودات متنوعی تبدیل شوید. تنوع هیولاها و کیفیت در این نسخه نسبت به گذشته بهتر شده است و می‌تواند علاقه‌مندان را تا حد زیادی راضی کند. قابل ذکر است که دو استودیوی اوترایت گیمز (Outright Games) و پی‌اچ‌ال کالکتیو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی اکشن و ماجراجویی را عهده‌دار هستند.

Ben 10: Power Trip قرار است در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ (۹ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت. در پایان پیشنهاد می‌کنیم نخستین تریلر بازی فوق را از دست ندهید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم