گیم فا/ مدتی است که برخی از طرفداران خوش ذوق تصمیم گرفته‌اند تا باندل‌های خود را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ طراحی کنند که برخی از آن‌ها به مرحله‌ی نهایی رسیده و توسط طراحان آن‌ها منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به این باندل‌های زیبا که با الهام‌گیری از عناوین Cyberpunk 2077، Horizon Forbidden West و Ghost of Tsushima طراحی شده‌اند، نگاهی داشته باشیم.

مدتی قبل بود که سرانجام شرکت سونی از ظاهر کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی کرد. یکی از مواردی که از همان زمان و با معرفی کنسول نسل نهمی شرکت سونی مورد توجه اکثر طرفداران قرار گرفت، پتانسیل بسیار بالایی بود که به نظر می‌رسد این کنسول در طراحی باندل‌های گوناگون برای انواع و اقسام بازی‌ها دارد.

از همان زمان نیز تعدادی از طرفداران دست به کار شدند و شروع به طراحی باندل‌های گوناگون برای کنسول پلی‌استیشن ۵ کردند.

حال به تازگی برخی از طرفداران تصاویری از باندل‌های دیگر کنسول پلی‌استیشن ۵ را منتشر کرده‌اند که ظرفیت بالای این کنسول برای طراحی باندل‌های گوناگون را به تصویر می‌کشند. در ادامه شما می‌توانید باندل‌های گوناگونی که برای این کنسول منتشر شده‌اند را مشاهده کند. به ترتیب اولین باندل مربوط به Cyberpunk 2077، دومین باندل مربوط به Horizon Forbidden West و سومین باندل مربوط به بازی Ghost of Tsushima می‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم