ترنجی/ وان پلاس Nord دوباره در یک ویدیو رسمی دیده شد.

چهار روز پیش بود که وان پلاس Nord را در تیزر رسمی این شرکت دیدیم. خب باید بگویم که دوباره وان پلاس Nord دوباره در یک ویدیو رسمی دیده شد. به نظر می رسد که وان پلاس می خواهد اطلاعات را از راه های رسمی منتشر کند و خیلی به شایعات اعتقادی ندارد.پیش از این بیشتر چیزی که ما از وان پلاس Nord داشتیم مربوط به نمای جلوی آن می شد. هر چند که در مطلب قبلی ما یک دستگاه زرد با طراحی دوربین کاملا متفاوت داشتیم اما دوباره و حالا اما می توانیم نگاهی به قاب پشتی هم داشته باشیم. در این تصویر به نظر می رسد که وان پلاس به رنگ خاص گلکسی اس ۲۰ اولترا علاقه‌مند است و یا حداقل اینطور به نظر می رسد.

همچنین آنطور که مشخص است، لوگو وان پلاس در مرکز قاب پشتی و لوگونوشته آن در اندازه قابل توجهی پایین تر آن مشخص است.

دوربین اصلی در یک قاب مستطیلی کشیده مشکی مشخص است و این با چیزی که پیش از این دیده بودیم متفاوت است. متاسفانه مشخص نیست که دقیقا چه اتفاقی اینجا در حال رخ دادن است.


البته اگر کمی دقت کنید اینجا می توانید به راحتی دوربین دوگانه روی گوشه بالا و سمت چپ تصویر که درون یک سوراخ نمایشگر قرار دارند را ببینید. این با چیزی که پیش از آن دیده بودیم، سازگار است.

همچنین پیش از این تراشه وان پلاس Nord رسما اسنپدراگون ۷۶۵ جی عنوان شد. امروز صبح هم در ترنجی دیدیم که اولین پیش فروش وان پلاس Nord تمام شد، هر چند حجم این فروش سریع فقط ۱۰۰ دستگاه بوده است.

نظر شما درباره طراحی احتمالی وان پلاس Nord چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم