گیم فا/ طبق اخبار جدید کادوکاوا گیمز (Kadokawa Games) مطلع شدیم که این استودیو قصد دارد تا قبل از انتشار نسخه‌ی اصلی بازی Root Film، دمویی برای آن در دسترس قرار دهد. همچنین تاریخ عرضه‌ی این دمو مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی در این زمینه باشید.

Root Film از سری عناوین داستان محور و ماجراجویی است که چند ماه قبل توسط کادوکاوا گیمز معرفی شد. این بازی قرار است در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ جولای ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در کشور ژاپن در دسترس قرار گیرد. البته‌ نسخه‌ی غربی این بازی در در راه است، اما تایخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتری از سوی تیم سازنده باشیم. تنها می‌دانیم که عرضه‌ی نسخه‌ی ذکر شده را استودیوی پی‌کیوب (PQube) به عهده خواهد داشت.

نسخه‌ی دموی بازی جالب Root Film از تاریخ ۱۴ تیر (۳ جولای) برای پلی‌استیشن و از تاریخ ۱۹ تیر (۹ جولای) برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. بازی‌بازان به وسیله‌ی این دمو قادر خواهند بود تا به برخی از بخش‌ها و فصل‌های بازی دسترسی داشته و تصمیم گیری بهتری برای خرید نسخه‌ی اصلی داشته باشند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم