گیم فا/ تیم سازنده‌ی F1 2020 که این روزها اطلاعات بی‌شماری را در اختیار طرفداران قرار می‌دهند، امروز هم به انتشار تریلری پرداخت که بخش‌های متنوعی از این بازی را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر به همراه تریلر گفته شده باشید.

بدون شک دوست داران رشته‌ی ورزشی فرمول یک کم نیستند و عده‌ی زیادی به تماشای این مسابقات نفس‌گیر نشسته و از پشتکار و سخت‌کوشی ورزشکاران آن الگو می‌گیرند. همان‌طور که می‌دانید، هر ساله نسخه‌ای از بازی فرمول یک به نام F1 منتشر می‌شود تا این علاقه‌مندان بتوانند از طریق پلتفرم خود به تجربه‌ی آن بپردازند. F1 2020 نام جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی است که به نقل از سازندگان، از کیفیت، حالت‌ها و خودروهای بیشتری برخوردار خواهد بود. گفتنی است که استودیوی کدمسترز (Codemasters) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده دارد.

مانند روزهای اخیر، امروز هم تریلری از بازی F1 2020 در دسترس قرار گرفت که در آن می‌توانید شاهد بخش‌های جذابی نظیر My Team Mode باشید. در این قسمت از بازی قادر هستید تا تشکیل یک تیم را داده و آن را با هوش و درایت خود مدیریت کنید. F1 2020 در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۹ (۱۰ جولای ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. در پایان پیشنهاد می‌کنیم که تازه‌ترین تریلر این بازی را تماشا و دریافت کنید.


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم