ویجیاتو/ براساس اطلاعاتی که توسط یکی از اینسایدرهای توییتری در سطح اینترنت منتشر شده، بازی جدید بتمن دارای سیستمی شبیه به مکانیزم نمسیس که پیش از این در Shadow of Mordor شاهدش بودیم خواهد بود و از وجود چند نژاد مختلف در بازی هم بهره می‌برد.

براساس گفته‌های او، در بازی جدیدبتمن تعدادی از اعضای بت‌فمیلی قابل کنترل خواهند بود و شما می‌توانید هر زمان که خواستید بین کنترل این اعضای مختلف سوییچ کنید. همچنین سیستمی شبیه به سیستم نمسیس در بازی Shadow of Mordorx در بتمن جدید وجود خواهد داشت که باعث شد زد و خورد طبیعی‌تری با دشمنان موجود در دنیای بازی داشته باشید.

یکی دیگر از شایعاتی که اکانت توییتری TheComixKid به آن اشاره کرده به وجود گروه‌های مختلف در بتمن بعدی برمی‌گردد. مثلا یکی از این گروه‌ها GCPD نام دارد و وظیفه اصلی آن به چنگ انداختن بتمن است. براساس این اطلاعات بزرگ‌ترین دشمن بتمن در بازی گروه تبهکار Court of Owls خواهد بود و داستان هم اتصالات مختلفی به داستان سری بتمن آرکام خواهد داشت.

هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای بازی جدید بتمن استودیو مونترال برادران وارنر در نظر گرفته نشده اما با توجه به اخبار منتشر شده پیرامون این پروژه، به نظر می‌رسد که تابستان امسال سرانجام باید منتظر رونمایی رسمی از این بازی باشیم؛ عنوانی که برای انتشار روی پی‌سی و کنسول‌های دو نسل اخیر مایکروسافت و سونی آماده می‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم