زومیت/ MSI عضو جدیدی در خانواده‌ی نمایشگرهای حرفه‌ای خود معرفی کرد که قابلیت‌های متنوع و حرفه‌ای را درکنار بازدهی درخورتوجه مصرف نیرو ارائه می‌کند.

نمایشگر MSI Pro MP241 معرفی شد. این نمایشگر ۲۳/۸ اینچی در دسته‌ی تجاری قرار می‌گیرد و با بهره‌مندی از پنل IPS، زاویه‌ی دید عریض را به کاربر ارائه می‌کند. محصول جدید از رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ یا Full HD معروف پشتیبانی می‌کند و نرخ نوسازی ۶۰ هرتز با زمان پاسخ‌گویی هفت میلی‌ثانیه دارد.

نمایشگر Pro MP241 با درنظرگرفتن کاربران سازمانی طراحی و ساخته شده است. طراحی مشکی نمایشگر با حاشیه‌های باریک، آن را جزو انتخاب‌های زیبای کاربران تجاری قرار می‌دهد. حاشیه‌‌های باریک باعث می‌شوند کاربران این محصول MSI را به‌راحتی در ترکیب با نمایشگرهای دیگر درکنار هم استفاده کنند. شرکت سازنده لوگو خود را در جلو و پشت نمایشگر حک کرده است که جلوه‌ی خاص و ساده‌ای به آن می‌بخشد.

کاربران در دسته‌های طراحی، برنامه‌نویسی و... به‌راحتی می‌توانند از نمایشگر ۲۳/۸ اینچی MSI استفاده کنند. ابعاد مذکور محصول MSI را در دسته‌ی بزرگ یا فوق‌عریض قرار نمی‌دهد؛ اما بسیاری از نیازهای عادی و حتی حرفه‌ای تولید محتوا و طراحی را برطرف و آن را برای میزهای کاری کوچک به انتخابی عالی تبدیل می‌کند. در میزهای حرفه‌ای‌تر نیز با استفاده از نمایشگر جدید تایوانی‌ها می‌توانید به‌راحتی از فضای اضافه برای تجهیزات دیگر کامپیوتری استفاده کنید.

پنل IPS در نمایشگر Pro MP241 نه‌تنها زاویه‌ی دید بسیار عریض را تا ۱۷۸ درجه برای کاربر فراهم می‌کند؛ بلکه دقت و کیفیت رنگ را نیز در آن به سطحی عالی می‌رساند. همچنین، می‌توان روشنایی چشمگیری از پنل مذکور انتظار داشت که بازهم در عملکردهای تولید محتوا بسیار کارساز خواهد بود.

در نمایشگر جدید، MSI سرویس Display Kit را هم ارائه می‌کند که قابلیت‌های نرم‌افزاری را به نمایشگر می‌بخشد. به‌عنوان مثال، می‌توان به امکان تقسیم صفحه‌ی نمایشگر اشاره کرد که برای برخی از کاربران قطعا مفید خواهد بود. این تقسیم نمایشگر درواقع آن را به دو نمایشگر برای پورت‌های ورودی متفاوت تبدیل می‌کند. در پشت Pro MP241، علاوه‌بر دکمه‌های تنظیمات و خاموش و روشن کردن دستگاه، یک پورت HDMI و یک پورت Single D-Sub به‌چشم می‌خورد.

رزولوشن Full HD نمایشگر جدید تایوانی‌ها آن را برای کاربردهای متنوع کار در خانه مناسب می‌کند؛ ازجمله برگزاری باکیفیت جلسه‌های دورکاری و تماشای فیلم. پایه‌ی نمایشگر که امکان تغییر زاویه‌ی آن از ۵- تا ۵+ درجه را فراهم می‌کند، یکی از امکانات مهم به‌حساب می‌آید که MP241 را به انتخابی مناسب برای دفاتر کار خانگی تبدیل می‌کند. ناگفته نماند درحال‌حاضر، اطلاعاتی از زمان عرضه و قیمت نمایشگر جدید MSI در دست نیست.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم