گیم فا/ شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) پس از مدت‌ها انتظار بالاخره امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی MX vs. ATV All Out برروی کنسول نینتندو سوییچ را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

MX vs. ATV All Out را می‌توان عنوانی ورزشی دانست که در آن باید به انتخاب موتور سیکلت و نقشه‌ی دلخواه خود پرداخته و سپس رقابت‌های هیجان انگیزی را تجربه‌ کنید. حالت آنلاین چندنفره نیز یکی از بخش‌های موردعلاقه‌ی بازی‌بازان است. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و خیلی زود توانست انتظارات دوست داران این سبک را برآورده کند. قابل ذکر است که دو استودیوی رینبو (Rainbow) و تی‌اچ‌کیو نوردیک به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

همان‌طور که در گذشته وعده داده شده بود، ناشر MX vs. ATV All Out تاریخ رسمی انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی را ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ (۱ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) اعلام کرد. به این ترتیب، دارندگان این کنسول فاصله‌ی کمی تا تجربه‌ی این عنوان مهیج دارند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی فوق، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم