شهر سخت افزار/ انتشار بازی Mafia: Definitive Edition به مهر امسال موکول شد.

گیمر که باشید، دیگر بازی‌ها جزئی از زندگی‌تان هستند و نمی‌توانید بی تفاوت از کنار آنها بگذرید. متأسفانه ریمیک بازی محبوب و بی بدیل Mafia به خاطر شیوع کرونا تأخیر خورد و یک ماه دیرتر می‌توانید جرائم سازمان یافته را شروع کنید. جزئیات بیشتر و زمان انتشار جدید بازی Mafia: Definitive Edition را در ادامه همین نوشتار بخوانید.

استودیو بازی سازی Hangar 13 اعلام کرد در پی مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا آنها ناچار شده‌اند عرضه بازی Mafia: Definitive Edition را یک ماه به تاخیر بیندازد. در اصل قرار بود این بازی در روز 28 آگوست (۷ شهریور) منتشر شود اما حالا علاقه‌مندان باید تا 25 سپتامبر (۴ مهر) منتظر بمانند.

برای آنهایی که می‌خواهند به هیجان انجام اعمال مجرمانه سازمان یافته در بازی مافیا و البته عکس‌العمل پلیس پی ببرند، Hangar 13 همین ماه یک تریلر منتشر خواهد کرد. تریلر ریمیک Mafia: Definitive Edition در روز 22 ژوئیه (1 مرداد) منتشر خواهد شد.

Mafia: Definitive Edition ریمیک (بازسازی کامل) نسخه اصلی بازی Mafia است که در سال 2002 میلادی منتشر شد. این بازی در شهر خیالی Lost Heaven و در دهه 1930 میلادی اتفاق می افتد و روایت گر ظهور و افول گانگستر تامی آنجلو درون خانواده مافیا سالیری است. تامی آنجلو به طور اتفاقی وارد جرائم سازمان یافته می‌شود اما در نهایت راه خود را جدا می‌کند و اتفاقات درون بازی را رقم می زند.

بازی Mafia: Definitive Edition در روز 25 سپتامبر برای PC، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر می‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم