زومیت/ وان‌پلاس در آخرین روز از ماه جاری شمسی، گوشی نورد را معرفی می‌کند. شایعه‌ها می‌گویند این شرکت می‌خواهد در همین رویداد از هدفون توگوشی وان‌پلاس بادز نیز پرده بردارد.

وان‌پلاس چند روز پیش اعلام کرد که می‌خواهد ۲۱ جولای ۲۰۲۰ (۳۱ تیر ۱۳۹۹) با برگزاری رویدادی آنلاین از گوشی وان‌پلاس نورد پرده‌برداری کند. رویداد موردبحث با بهره‌گیری از فناوری واقعیت افزوده برگزار خواهد شد و کاربران در طول برگزاری آن خواهند توانست گوشی نورد را از زوایای مختلف مشاهده کنند. شایعه‌های اخیر می‌گویند وان‌پلاس نورد تنها محصولی نیست که در رویداد سی‌و‌یکم تیرماه معرفی می‌شود. بر اساس شواهد موجود، چینی‌ها در کنار معرفی گوشی میان‌رده‌ی 5G خود از هدفونی جدید نیز پرده‌برداری خواهند کرد.

وان‌پلاس پیش‌تر در صنعت هدفون‌ها ورود کرده و محصولات مختلفی را در دسترس مصرف‌کنندگان قرار داده است. با این‌حال وان‌پلاس تاکنون موفق‌به ساخت هدفون کاملا بی‌سیم نشده. گفته می‌شود این شرکت می‌خواهد در رویداد پیش‌رو، نخستین هدفون کاملا بی‌سیم خود را معرفی کند. هدفون‌ توگوشی موردبحث که احتمالا وان‌پلاس بادز (OnePlus Buds) نامیده خواهد شد به‌تازگی در شعبه‌ی فنلاندی وب‌سایت SGS Fimko رؤیت شده است.

نگاهی گذرا به وب‌سایت SGS Fimko به ما نشان می‌دهد که شماره‌مدل E501A برای هدفون توگوشی وان‌پلاس ذکر شده است. متأسفانه در وب‌سایت نهاد موردبحث شاهد هیچ‌گونه تصویری از هدفون وان‌پلاس یا حتی کیس شارژ نیستیم، بنابراین فعلا نمی‌توانیم درمورد طراحی نهایی آن نظر دهیم. با این‌حال اطلاعات همین صفحه نشان می‌دهند که کیس شارژ وان‌پلاس بادز با توان ۷٫۵ وات شارژ می‌شود. متأسفانه به‌غیر از موارد یادشده، اطلاعات دیگری درمورد هدفون توگوشی وان‌پلاس نداریم.

تا‌کنون نام رسمی هدفون مذکور اعلام نشده و وان‌پلاس بادز نامی است که افشاگران به این هدفون نسبت‌ داد‌ه‌اند. بتای اندروید ۱۱ برای گوشی‌های خانواده‌ی وان‌پلاس ۸ نشان می‌داد که این هدفون وان‌پلاس پادز (Pods) نامیده می‌شود، اما یکی از افشاگران مورداعتماد یعنی مکس جِی، نام وان‌پلاس بادز (Buds) را برای آن اعلام کرده است.

ماه گذشته طرح اولیه‌ی وان‌پلاس بادز توسط یکی از افشاگران در فضای وب منتشر شد که نشان می‌دهد این هدفون در دسته‌ی هدفون‌های توگوشی (In-Ear) جای می‌گیرد و پنل پشتی آن ظاهری متالیک دارد؛ مشابه آن‌چیزی که پیش‌تر در هدفون‌های بولتز وایرلس ۲ و بولتز وایرلس Z دیده بودیم. انتظار می‌رود وان‌پلاس بادز در رنگ‌‌های سفید و مشکی روانه‌ی بازار شود.

دیدگاه شما کاربران گرامی در این باره چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم