گیم فا/ شرکت ماکسیموم گیمز (Maximum Games) که این روزها اطلاعات و تریلرهای زیادی را پیرامون بازی Street Power Soccer منتشر می‌کند، امروز هم ویدئوی جدیدی از آن را در دسترس قرار داد. در همین خبر می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی به همراه این ویدئو باشید.

بدون شک دوست داران عناوین ورزشی در سراسر جهان کم نیستند. در این بین، بازی‌های فوتبالی همچون PES و FIFA هر ساله عرضه شده و عده‌ی زیادی هم از آن‌ها استقبال می‌کنند. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌هایی همچون فوتبال خیابانی هستید، خبر خوبی برایتان داریم. استودیوی اس‌اف‌ال اینتراکتیو (SFL Interactive) مدت‌ها قبل به معرفی عنوانی به نام Street Power Soccer پرداخت که در آن می‌‌توانید بازیکن موردعلاقه‌ی خود را برگزیده و به تجربه‌ی این ورزش در مناطق و حالبت‌های متنوع و جذاب بپردازید. یکی از قابلیت‌های خوب بازی، امکان شخصی‌سازی بازیکنان است که پیش‌بینی می‌شود مورد رضایت بازی‌بازان قرار گیرد.

استودیوی ماکسیموم گیمز، ناشر Street Power Soccer، امروز تریلری از یکی از بخش‌های بازی به نام Panna Mode را در دسترس قرار داد که می‌توانید نکات جذابی را در آن ببینید. این بازی قرار است در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۹ (۲۵ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم