ترنجی/ سه ماه پیش بود که سامسونگ گلکسی ای ۳۱ با مدیاتک هلیو پی ۶۵ و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری رسما معرفی شد. این میان رده سامسونگ حالا در تست باتری ظاهر شده و عملکرد قابل توجهی را ارایه می کند. در حقیقت باید بگویم که عمر باتری گلکسی A31 خیلی خوب ارزیابی می شود. این می تواند فاکتور قابل توجهی در خرید کاربران باشد.

گلکسی A31 یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد. این باتری بزرگتر از ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت در گلکسی A51 و بزرگتر از 3500 میلی آمپر ساعت در گلکسی A41 است. سامسونگ در Galaxy M21 و M31 تاتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت را ارائه می دهند، که ممکن است برای زمینه مهم باشد.

گلکسی A31 در تست اختصاصی Gsmarena با 124 ساعت استقامت چشمگیر موفق شد با امتیازات محکم در هر زمینه رکورد خوبی را از خود به جای بگذارد. در این بخش چیزی برای گلایه وجود ندارد.

همانطور که می بینید نزدیک به ۱۷ ساعت وبگردی و ۲۰ ساعت تماشای ویدیو واقعا یک عملکرد خیلی خوب است.به طور کلی توان شارژر در گلکسی A31 و خانواده های فعلی Galaxy A و Galaxy M در ۱۵ وات قرار دارد. این چیزی نیست که در بازار تلفن های هوشمند مدرن ما را خوشحال کند. به هر صورت مشخصا بهتر بود که شارژر سریع تر اینجا بود اما می توان نیمه پر لیوان را هم دید، جایی که سرعت شارژ پایین تر باعث دیرتر خراب شدن باتری می شود.

برای شارژ کردن دستگاه از صفر درصد ما توانستیم حدود ۳۰ درصد از شارژ باتری را در ۳۰ دقیقه انجام دهیم و شارژ کامل تقریبا 3 ساعت (2:48 ساعت) زمان نیاز دارد.

نظر شما درباره عملکرد همر باتری گلکسی A31 و سرعت شارژر آن چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم