گیم فا/ ا تاخیر خوردن مجدد بازی Cyberpunk 2077، تا زمان انتشار بازی شاهد به نمایش درآمدن تصاویر و تریلرهای مختلفی از آن خواهیم بود. به تازگی یک گیم‌پلی کوتاه از مبارزات با شمشیر کاتانا (Katana) منتشر شده‌ است.

سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) سعی دارد با انتشار تصاویر مختلف از بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077، همچنان طرفداران را مشتاق نگه دارد. با مشاهده این گیم‌پلی ۲۰ ثانیه‌ای، نکات جالبی قابل دریافت است. یکی از مهم‌ترین آن‌ها امکان منحرف کردن گلوله‌ها توسط این سلاح است. نوار مخصوصی هم برای سلاح‌های سرد وجود دارد که با توجه به میزان پر بودن آن، بازی‌بازان باید مبارزه‌ی خود را تنظیم‌ کنند. در ضمن امکان قطع کردن سر دشمنان هم وجود دارد.

این بخش از گیم‌پلی در نمایش ۲۵ دقیقه‌ای اخیر Cyberpunk 2077 وجود نداشت. بعد از این مراسم تصاویر مختلف دیگری هم از این بازی منتشر شد. با اعلام سی‌دی پراجکت، مشخص شد که این بازی از فناوری رهگیری پرتو (Ray Tracing) و DLSS 2.0 پشتیبانی خواهد کرد. در صورت تمایل می‌توانید تحلیل فنی گیم‌پلی ۲۵ دقیقه‌ای بازی را از این لینک مشاهده کنید.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا عرضه خواهد شد. به علاوه، این بازی برای هر دو کنسول نسل بعد، در زمان عرضه در دسترس خواهد بود. در انتها می‌توانید گیم‌پلی جدید بازی را مشاهده کنید:

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم