گیم فا/ شرکت مودس گیمز (Modus Games) ناشر و استودیوی استورمایند گیمز (Stormind Games)، سازنده‌ی عنوان Remothered: Broken Porcelain، از تاخیر در انتشار این بازی خبر دادند. این بازی که پیش‌تر قرار بود در تاریخ ۴ مرداد ماه ۱۳۹۹ (۲۵ آگست ۲۰۲۰) عرضه شود، انتشار آن به تاریخ ۲۹ مهرماه سال جاری (۲۰ اکتبر ۲۰۲۰) موکول شد.

در همین راستا، مودس گیمز بیانیه‌ای را در خصوص تاخیر بازی وحشت و بقای Remothered: Broken Porcelain منتشر کرده که به شرح زیر است:

«چند هفته‌ی پیش، ما تریلری از گیم‌پلی بازی Remothered: Broken Porcelain را در جریان رویداد Future Games Show نمایش دادیم و اعلام کردیم که این اثر در تاریخ ۲۵ آگست عرضه خواهد شد. با این حال ما با در نظر گرفتن برخی جوانب، تصمیم گرفتیم تا انتشار بازی را تا تاریخ ۲۰ اکتبر سال جاری به تاخیر بیاندازیم.

ما از دعوت شما به این بخش از داستان فوق‌العاده‌ی Remothered بسیار خوشحال و هیجان‌زده هستیم. اما نکته‌ی مهم این است که ما باید یک تجربه‌ی خوب و شایسته را به مخاطبان ارائه دهیم. ما با داشتن وقت اضافی می‌توانیم بیشتر برروی رفع مشکلات، بهینه‌سازی بازی و عملکرد آن در این دوره‌ی خاص (شیوع ویروس کرونا) کار کنیم.

ما از صبر و اشتیاق شما برای بازی Remothered: Broken Porcelain بسیار سپاس‌گذاریم. مشتاقانه منتظر هستیم تا واکنش‌های شما مخاطبان را در هنگام عرضه‌ی این بازی مشاهده نماییم.»

بازی Remothered: Broken Porcelain برای عرضه برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم