ویجیاتو/ طبق اعلام رسمی وب‌سایت تیم Alliance، امیر محبوبی ملقب به امیر فانتوم و چند استریمر دیگر Dota 2 به عنوان استریمر به این تیم پیوسته‌اند. Alliance یک تیم ورزش‌های الکترونیکی است که در سال ۲۰۱۳ شکل گرفت و امروزه در Dota 2، Hearthstone، Super Smash Bros، و فورتنایت شرکت دارد. این تیم تا چندی پیش در بازی‌های StarCraft II و League of Legends نیز شرکت داشت.

بر اساس آنچه در وب‌سایت رسمی Alliance درج شده، این تیم قصد دارد در بازی Dota 2 میراث فراموش‌نشدنی و پایداری برجای بگذارد و به همین جهت آن‌ها سه عضو بااستعداد و جدید به عنوان استریمر به تیم خود اضافه کرده‌اند.

امیر محبوبی نخستین بار در سال ۲۰۱۳ و پس از پیروزی فوق‌العاده Alliance در مسابقات بین‌المللی دوتا ۲ با این تیم آشنا شد و حالا این فرصت طلایی را دارد تا در کنار بهترین‌های ایسپورت به کار استریم خود ادامه دهد. محبوبی پس از اضافه شدن به تیم Alliance اظهار داشت:

خیلی خوشحالم که توانستم عضوی از خانواده افسانه‌ای Alliance بشوم. من را نگاه کنید که چگونه در مسیر قهرمان شدن در رقابت بین‌المللی دوتا می‌درخشم.


Ulf “Uffetuff” Carlsson و Nash “Drunkmers” Méndez دو عضو دیگری بودند که قرار است حالا در کنار امیر فانتوم به عنوان استریمر Dota 2 در Alliance مشغول کار شوند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم