گجت نیوز/ کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا (FCC) تاییدیه‌ای را برای یک گوشی هوشمند صادر کرده که گفته می‌شود سامسونگ گلکسی Note 20 پلاس است. البته با توجه به شماره مدل، شاید هم مدل Ultra سری نوت ۲۰ باشد.

نخستین منبعی که از صدور تاییدیه اف سی سی برای این دستگاه خبر داد، از آن با اسم سامسونگ گلکسی Note 20 پلاس نام برد. اما پیش‌تر برخی منابع دیگر، همین شماره مدل SM-N986U را به گلکسی نوت ۲۰ اولترا نسبت داده بودند. در گزارش‌های اخیر هم کفه ترازو به سمت نام Ultra سنگینی می‌کند.

مثلا به تازگی چند تصویر هندزآن از دو گوشی این خانواده منتشر شده و منبع نشر دهنده، آن‌ها را گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا معرفی کرده است.

در تصاویر زیر هم که به مدل اولترا منتسب هستند، می‌توانیم دوربین سه‌گانه دستگاه را ببینیم. به نظر می‌رسد سومی (از بالا به پایین)، دوربین زوم پریسکوپی باشد؛ اما برخلاف گلکسی اس ۲۰ اولترا، عبارت Space Zoom 100X روی این ماژول دوربین درج نشده است.این منبع به تغییر مکان اسپیکر و شیار قلم S Pen در لبه پایینی گوشی گلکسی Note 20 پلاس هم اشاره کرده که حالا به سمت چپ درگاه USB-C منتقل شده‌اند. همچنین دکمه‌های تنظیم صدا و پاور هم در لبه سمت راست دیده می‌شوند؛ در حالی که این دکمه‌ها در گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس، روی فریم سمت چپ قرار داشتند.

با تایید کمپانی کره‌ای، در روز پانزدهم مرداد شاهد رونمایی از پرچمداران جدید سامسونگ خواهیم بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم