ترنجی/ بله هنوز اینکه فکر کنیم خانواده گلکسی نوت ۲۱ چه طراحی‌ای دارند زود است اما چیزی جلودار تخیل ما نخواهد بود. به هر حال هنوز گلکسی نوت ۲۰ رسمی نشده است و در بهترین حالت یک سال تا معرفی گلکسی Note 21 فاصله داریم. پیش بینی کلی درباره نسل بعدی خانواده گلکسی نوت را می توان درباره دوربین سلفی زیر نمایشگر دانست.

اکانت توییتر Ice Universe که غالبا اطلاعات اختصاصی موثق درباره جدیدترین محصولات صنعت موبایل و به خصوص سامسونگ به اشتراک می گذارد، تفسیرهای بسیار جالبی را در مورد گوشی های هوشمند آینده سامسونگ Galaxy Note 21 منتشر کرده است.

براساس اطلاعات موجود در مورد گوشی هوشمند آینده سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra که اخیراً در یک ویدئو به صورت زنده نمایش داده شد، منابع رندرهای باکیفیتی از گوشی هوشمند گلکسی نوت ۲۰ اولترا منتشر کرد. وی ادعا می کند که اگرچه آنها رسمی نیستند، اما تصاویر تا حد ممکن به واقعیت نزدیک هستند.

رندرها نشان می دهند که تلفن هوشمند از همه طرف صفحه نمایش خمیده جانبی حاشیه کمتری دارد، همچنین سوراخی برای دوربین سلفی وجود دارد که در قسمت فوقانی مرکزی صفحه نمایش قرار دارد.

با این حال Ice Universe رندرهایی را منتشر کرده است که یک موبایل سامسونگی بدون دوربین سلفی درون سوراخ نمایشگر را نشان می دهد. این می تواند گلکسی نوت ۲۱ باشد که با دوربین سلفی زیر نمایشگر ارایه شده است. احتمالاً سال آینده سامسونگ و سایر تولیدکنندگان تولید گوشی های هوشمند را با دوربین سلفی پنهان شده در زیر صفحه نمایش آغاز می کنند. به یاد بیاورید که Visionox می گوید صفحه نمایش با دوربین های روی صفحه نمایش از قبل وارد مرحله تولید انبوه شده اند.

به هر صورت ما انتظار داریم که احتمالا سامسونگ اولین برندی نباشد که دوربین سلفی زیر نمایشگر را رسمی می کند اما مشخصا یکی از پرچمدارهای اصلی سال ۲۰۲۱ این برند با احتمال بالایی برای ارایه این فناوری، کاندید هستند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید گلکسی نوت ۲۱ بتواند این طراحی را ارایه کند؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم